menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Сindereela

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Firma Novomatic pozwala grać bez rejestracji na automatach do gry Сindereela. Gra jest poświęcona znanej bajce o Kopciuszku, dlatego więc pojawiają się następujące symbole: Kopciuszek, Książę, myszy, dynia, pantofelki, Dobra Wróżka i karty.

Manipulacja ze stawką

Aby kontrolować stawki, na panelu sterowania w automacie do gry jest kilka przycisków: +/- w polu Bet/ Line - aby wybrać liczbę kredytów na linii i w oknie +/- Lines - aby aktywować linie bonusowe. Dla uruchomienia bębnów trzeba wcisnąć przycisk Start. Także jest dostępny tryb spinów automatycznych, które aktywuje przycisk Autogra. Minimalna stawka to 4 kredyty, a najwyższa - 1000 kredytów.

Wszystkie wygrane są wymienione w tabeli wypłat (przycisk Paytable) z uwzględnieniem wielkości aktywnych stawek. Zwycięskie kombinacje są układane od lewej do prawej strony przy łączeniu na linii wypłat od trzech do pięciu takich samych symboli, a w niektórych przypadkach nawet dwóch symboli. Po uzyskaniu zwycięskiej kombinacji gracz ma prawo do podwójnej wygranej, dlatego trzeba uruchomić grę ryzyko i odgadnąć kolor. W przypadku niewłaściwego wyboru wszystkie wygrane zostaną utracone.

Automat do gry daje w prezencie do 30 darmowych spinów

Symbol Wróżki, który pełni funkcję scattera, uruchamia serię dodatkowych obrotów. Gdy pojawia się od trzech do pięciu scatterów, gracz otrzymuje do 30 darmowych spinów. W trakcie darmowych obrotów bębnów działa wcześniej ustawiona stawka, a wszystkie wygrane są automatycznie pomnożone x2, czyli działa dodatkowy mnożnik.

Innych bonusów lub gier bonusowych automat do gry nie posiada.

Automat slotowy Сindereela

Fani kreskówek i bajek docenią zalety gry na automacie Cindereela, który jest poświęcony słynnej opowieści o Kopciuszku. Uruchamiając bębnami, możesz pomóc pięknej dziewczynie wreszcie spotkać się z jej długo oczekiwanym księciem.

Cindereela automaty do gry

Cindereela ma pięć bębnów z 10 liniami wypłat. Zwycięskie kombinacje tworzą się od lewej do prawej strony pod warunkiem uzyskania dwóch-trzech lub więcej identycznych symboli na jednej z aktywnych linii. W grze jest 13 znaków, które są reprezentowane przez następujące postacie: Kopciuszek, Książę, Dobra Wróżka, Pies, Mysz, Dynia, Pantofelki i sześć symboli kart do gry. Wśród tych symboli są symbole, które posiadają specjalne funkcje:

Cindereela maszyny online

Slot Сindereela ma kilka dodatkowych gier, pozwalające otrzyma wygraną nie tylko w czasie trwania głównej gry, ale także wtedy, gdy są one aktywowane. Bonusowe gry w automacie są następujące:

Cindereela online do gry

Aby kontrolować przebieg rozgrywki, wymagana jest znajomość tylko kilku podstawowych klawiszy. Przyciski sterujące automatu do gryCindereela są następujące:

Automat do gry Cindereela ma proste cechy graficzne i muzyczne, ale to nie znaczy, że gracz nie przeżyje pozytywnych emocji. Gra posiada szeroki zakres stawek i dość wysokie wskaźniki opłaty symboli, więc należy uruchomić bębny w slocie Cindereela.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen