menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry GreenTube – Chicago

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Gangsterska historia rozgrywa się w automacie do gry Chicago od Novomatic. Wśród symboli gry, w którą można grać bez rejestracji, są samochód, policjanci, gangsterzy, damy z papierosem, chłopiec i symbole kart do gry.

Jak wybrać wysokość stawki?

Gra rozgrywana jest na 20 liniach, ale można zmienić ich aktywności za pomocą przycisków +/- w polu Lines. Przyciski +/- w oknie Bet / Line są używane, aby wybrać stawkę na linię, można umieścić od 2 do 500 kredytów, maksymalną wysokość stawki to 10000 kredytów. Przycisk Start rozpocznie kręcenie bębnów.

Płatności w Chicago zależą od wielkości stawek, więc w tabela wypłat można znaleźć informację o wartości wygranych przy aktualnej stawce. Maksymalną wygraną przynosi logo gry slotowej, które również pełni funkcję dzikiego symbolu. Gra Ryzyko jest dostępna po uzyskaniu zwycięskiej kombinacji symboli i pozwala na pomnożenie wygranej o dwa lub więcej razy. W tej grze trzeba poprawnie odgadnąć kolor zakrytej karty, która pojawi się na ekranie. Podwajać można pięć razy w jednej rundzie.

Samochód automatu do gry uruchamia darmowe spiny

Pojawienie się trzech lub więcej symboli samochodu na ekranie powoduje uruchomienie 12 darmowych obrotów bębna, w których trakcie pojawia się specjalny, zwiększający znaczenie, mnożnik. Każdy kolejny zwycięski spin zwiększa znaczenie mnożnika o jeden. W wyniku tego można uzyskać pomnożenia wygranej nawet o 10 razy. Ponadto można również wygrać dodatkowe spiny w czasie darmowych obrotów bębna.

Maszyna do gry Chicago

Maszyna do gry Chicago ma pięć bębnów i 20 linii wypłat. Wszystkie zwycięskie kombinacje tworzą się od lewej do prawej strony pod warunkiem, że połączenie identycznych symboli nastąpi po kolei na którejkolwiek z aktywnych linii, dostępnych w grze. Wyjątkiem jest symbolem rozproszenia, który jest aktywny w dowolnej komórce gry slotowej.

Chicago gry maszyny

Wśród 13 znaków gry Chicago są zwykłe dla gry symbole w postaci kart do gry, od asa do dziewiątki. Również symbole tematyczne: gangsterzy, panie z papierosem, policjant i figlarny chłopiec. Są jednak dwa symbole, które wykonują w grze szczególne role:

Automat do gry Chicago jest wyposażony w szereg prostych bonusów, które są aktywowane pod pewnymi warunkami. Opcje bonusowe w grze są następujące:

Chicago gry hazardowe

Nauczyć się kontrolować przebieg rozgrywki jest bardzo prosto, trzeba zapoznać się jedynie z kilkoma podstawowymi przyciskami na automaciedo gry Chicago. Główne przyciski w grze są następujące:

Prosty i zrozumiały interfejs slotu Chicago z dobrą grafiką i designem pozwala cieszyć się hazardem i uzyskać wiele przyjemnych emocji, zanurzając się w świat gangsterskiego Chicago.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen