menu
20PLN No Deposit

Maszyny do gier GreenTube - automat Cat Scratch Fever

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Cat Scratch Fever - urządzenie internetowe, na którym możesz grać za darmo i bez rejestracji. Aby umożliwić rozpoczęcie gry, rachunku demo jest dostępna pewna ilość kredytów. Automat ma 5 bębnów, 25 linii, w tym tryb normalnej i bonusowej gry, a możliwość zwiększyć kwotę nagrody w grze ryzyko.

Od czego zacząć?

Aby rozpocząć grę na komputerze, należy kliknąć przycisku PlayNow. Po tym pojawi się pole do gry z zestawem przycisków na dole. Przycisk Bet / Line na panelu gry w dolnej części określa wielkość stawki od 0,02 do 4 punktów. Maksymalna stawka dla jednego spinu - 100. Przycisk Line zwiększy żądaną liczbę linii, maksymalnie 25. Start rozpoczyna jednorazowy obrót bębnów. Autogra pozwala kilkakrotnie obracać bębny w trybie automatycznym. Paytable to tabela wypłat z informacją o niektórych kombinacjach i instrukcjach.

Podstawowe symbole w grze to zwykłe koty, kocice, buty, samochody, za które w kombinacjach przyznaje się pewną ilość nagród. Urządzenie zawiera również dziki symbol i symbol rozproszenia. Obraz z napisem dziki (Symbol Wild) zastępuje inne symbole, z wyjątkiem rozproszonych. Obrazek z napisem Bonus to scatter, który może uruchomić bonusowe spiny. Każdy bonusowy obrót bębna pozwala podwoić nagrodę. Aby ten tryb gry był bardziej skuteczny, konieczne jest określenie koloru karty.

Automaty do gry: cechy szczególne

Producenci gier wyposażyli maszynę do gry Cat Scratch Fever specjalną Scratch. Jeśli te same symbole wypadną na dwóch bębnach, pojawia się łapa kota z pazurami, która zamienia symbole trzeciego bębna na nowe. Jeśli taka wymiana przyniosła pożądane nagrody, to kręcenie będzie się kontynuować, póki darmowe spiny będą przynosić wygraną.

Automat do gry Cat Scratch Fever

Cat Scratch Fever to slot od Novomatic, który obejmuje regularną grę, grę ryzyko, spiny bonusowe i unikalną funkcję Scratch. Slot ma pięć bębnów, na których można samodzielnie ustawić liczbę linii wygrywających (maksymalnie 25). Automat jest idealny dla początkujących graczy, ponieważ posiada możliwości darmowej gry. Ponadto, grając w tę grę, możesz zanurzyć się w taneczną atmosferę lat siedemdziesiątych.

Cat Scratch Fever gry maszynowe

Zasady gry na automacie do gry Cat Scratch Fever

Aby przystąpić do rozgrywki, należy wykonać następujące czynności:

Aby podczas gry na slocie Cat Scratch Fever wygrać kredyty trzeba, aby po jednym spinie w jednej linii po kolei pojawiło się od trzech do pięciu identycznych symboli. Aby dowiedzieć się o możliwych wypłatach za kombinacje pewnych znaków, należy nacisnąć przycisk Paytable.

Również Cat Scratch Fever umożliwia włączenie trybu automatycznych obrotów bębnów. Funkcję tę można włączyć za pomocą przycisku Autoplay. Jednak gra automatyczna nie przewiduje gry ryzyko i bonusowych spinów. Aby zatrzymać automatyczne obracanie bębnów, wystarczy kliknąć przycisk Stop.

Symbole w grze

W grze Cat Scratch Fever jest jedenaście zwykłych symboli (na przykład, koty, psy, buty, samochód). Maksymalną wygraną (2000 kredytów) może przynieść połączenie 5 kotów disco.

Dane dotyczące wielkości wygranych od zebranych kombinacji zwykłych symboli można znaleźć w tabeli wypłat, którą można przeglądnąć, wcisnąwszy przycisk Paytable.

Dziki znak i scatter również występują w grze. Dziki symbol zastępuje dowolny inny symbol, z wyjątkiem scattera.

Scatterem w grze jest symbol z napisem Bonus. Kombinacja z pięciu scatterów otwiera serię darmowych spinów. Im więcej scatterów pojawi się w kombinacji na wygraną, tym więcej darmowych spinów uzyska hazardzista.

Gra ryzyko

Dowolny udany spin daje możliwość podwojenia liczby kredytów, zdobytych w grze ryzyko. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk Gamble. Aby gra ryzyko zakończyła się sukcesem, trzeba koniecznie odgadnąć kolor zakrytych kart. W przypadku zwycięstwa gra ryzyko może być kontynuowana. Aby powrócić do normalnego trybu gry i zabrać wygraną, należy nacisnąć przycisk Collect.

Dodatkowe cechy szczególne gry slotowej Cat Scratch Fever

Automat do gry Cat Scratch Fever, oprócz podstawowych funkcji, posiada również funkcję Scratch. W przypadku, kiedy na pierwszych dwóch bębnach pojawią się te same symbole, na polu pojawi się łapa kota. Łapa kota wymienia symbole na trzecim bębnie na inne. Jeżeli wymiana symboli pomogła uzyskać zwycięską kombinację, bęben będzie kręcił się dalej. W czasie, kiedy to darmowe spiny będą przynosić wygrane, bębny będą kontynuować serię darmowych obrotów.

Slot Cat Scratch Fever daje możliwość przeżyć niezapomniane emocje zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wielbicielom hazardu.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen