menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry GreenTube – Cash Farm

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

W automacie do gier Cash Farm firmy Novomatic na gracza czeka farma z wieloma zwierzętami i symbolami kart do gry. Głównymi symbolami są znaki Farmy i Ciągnika. Slot posiada grę bonusową oraz funkcję bonusową Reel Refill, w której można powciskać przyciski online za darmo i bez rejestracji.

Jak ustawić stawki w slocie?

W automacie do gry Cash Farm gra rozgrywana jest na 25 liniach, których aktywność się nie zmienia. Określić wielkości stawek na linii w grze należy za pomocą przycisków +/- w oknie Bet / Line, ostateczna wielkość stawki pokazana będzie w oknie Bet. Obroty bębnów uruchamia przycisk Start, a jeszcze można wykorzystać przycisk automatycznego trybu gry Autogra i po prostu cieszyć się grą. Minimalna stawka wynosi 25 kredytów, a maksymalna - 12500 kredytów.

Pięć symboli Farmy umożliwiają pomnożenie stawki linii x5000. Symbol ten działa jako dziki i zastępuje dowolny symbol w grze. Symbol Krowy mnoży stawkę na linii bonusowej x1000. W grze ryzyko wygrana za ostatni może być podwojona dwa razy, po prostu trzeba zgadnąć kolor zakrytych kart.

Bonus Pick&Win od automatu do gry

W automacie do gry jest opcja gry bonusowej Pick&Win, które uruchamiają od trzech do pięciu symboli scatter - Ciągnika. Trzeba będzie odnaleźć za belami siana dodatkowe kredyty i warto zaufać własnym instynktom, by nie trafić na pustą belę.

Funkcja Reel Refill zwiększa prawdopodobieństwo uzyskania zwycięskiej kombinacji. Polega ona na zniknięciu wygrywającej kombinacji symboli, na której miejscu pojawiają się nowe symbole, tworząc tym samym nowe kombinacje.

Automat do gry Cash Farm

Automat do gry Cash Farm, zaprojektowany przez firmę Novomatic ma pięć bębnów i 25 linii wygrywających, a także grę bonusową, funkcję dodatkową Reel Refill i ryzyko.

Cash Farm automaty do gier

Wszystkie zwycięskie kombinacje pojawiają się pod warunkiem uzyskania trzech lub więcej identycznych symboli, ułożonych od lewej do prawej strony. Aktywność linii wypłat jest niezmienna, dlatego w spinie biorą udział wszystkie 25 linii. W grze jest 13 znaków, z których niektóre to są proste symbole kart do gry i zwierząt gospodarskich jak to krowa, owca, świnia, królik i kogut. Także automat ma kilka znaków z dodatkowymi opcjami:

Możliwości bonusowe w slocie Cash Farm są dość obszerne i pozwalają na uzyskanie kilku dodatkowych korzyści. Są one reprezentowane przez:

Główne przyciski w grze Cash Farm są następujące:

Dodatkowa informacja o przyciskach na panelu sterowania:

Automat do gry Cash Farm posiada 3D-grafikę i ciekawą oprawę muzyczną, a także dość wysoki wskaźnik wypłat i łatwą obsługę, dlatego warto spróbować swoich sił w tej grze.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen