menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube - Captain Venture

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Captain Venture – automat do gry od Novomatic o morskiej tematyce z 5 bębnami, 10 liniami, grą ryzyko, spinami bonusowymi. Dzięki posiadaniu na koncie kredytów demo, można grać na automacie online za darmo i bez rejestracji.

Zasady i wskazówki

Bezpośrednio przed obrotem bębnów powinna być ustalona wysokość stawki, maksymalnie 10, i liczba linii wypłat, od 1 do 10, za pomocą klawiszy "+ / -" w sekcjach Lines i Bet/Line. Maksymalnie możliwa stawka to 100 kredytów. Tabelę płatności można otworzyć za pomocą przycisku Paytable. Aby zakręcić bębny, trzeba nacisnąć przycisk "Start". Kliknięcie Autogra rozpoczyna automatyczną grę, w której nie da się przejść do gry na podwojenie. W celu uzyskania wygranej po obrocie bębna, trzeba uzyskać kombinacę z tych samych symboli. Automat do gry zawiera tradycyjne symbole (obrazki z kartami do gry, dziewczyną, kotwicą), za które jest naliczana pewna liczba kredytów, a także scatter i dziki symbol, który pomaga ułożyć kombinację. Gra ryzyko na automacie rozpoczyna się po zwycięskim spinie. Głównym celem tego trybu jest wspinanie się po złotych schodach.

Możliwości gry bonusowej

Po tym, jak na polu pojawi się losowo trzy lub więcej scatterów, gracz dostaje możliwość wygrania nagród w serii darmowych obrotów. Cecha szczególna gry bonusowej na automacie to pomnożenie nagrody x4. Dodatkowo, w trybie darmowych spinów można uzyskać kolejną serię wolnych obrotów, jeśli scattery ponownie pojawią się na polu gry.

Automat do gry Captain Venture

Slot Captain Venture to okazja, aby uzyskać wysoką wygrana i cieszyć się morską tematyką. Automat od Novomatic ma pięć bębnów i dziesięć linii, których liczba może być zmniejszona. Oprócz trybu podstawowego gry, automat daje możliwość zagrać w grę ryzyko lub uzyskać serię bonusowych obrotów z ogromnymi mnożnikami.

Captain Venture gry hazardowe

Zasady gry w slot Captain Venture

Przed przystąpieniem do gry należy wybrać liczbę kredytów dla kręcenia bębnów. Maksymalnie na konto automatu można umieścić 50 kredytów. Następnie trzeba znaleźć na panelu sterowania przyciski "+ / -" w sekcjach Lines i Bet/Line. Te przyciski pomagają ustawić pożądaną liczbę linii na polu (od 1 do 10) i wysokość stawki na linię (do 10 kredytów). Maksymalna wysokość stawki za jeden spin wynosi 100 kredytów.

Przycisk «Paytable» otwiera tabelę wypłat, gdzie można zapoznać się z kosztem możliwych kombinacji.

Gdy pożądana liczba linii i wysokość stawek zostały wystawione, można nacisnąć przycisk "Start", który rozpocznie spin. Jeśli po obrocie bębnów na polu pojawiła się zwycięska kombinacja, to wygrane kredyty można umieścić na swoim koncie (przycisk Collect) lub zainwestować w grę ryzyko (przycisk Gamble).

Zamiast jednorazowego obrotu bębna za pomocą przycisku Autogra można włączyć automatyczne spiny. Jednak w tym przypadku gracz straci możliwość podwojenia swojej wygranej w grze ryzyko.

Kombinacje i symbole slotu Captain Venture

Aby zdobyć kredyty w grze Captain Venture, na jednej z linii wypłat trzeba zebrać zwycięską kombinację z jednakowych znaków. Przy czym na tej samej linii symbole muszą pojawić się po kolei.

Slot Captain Venture posiada trzy rodzaje symboli:

  1. Zwyczajne symbole (obrazki z kartami do gry, dziewczyną, kotwicą), z których kombinacja przyniesie stosunkowo niewielką liczbę kredytów;
  2. Symbol rozproszenia (scatter) to Koło sterowe. Kombinacja z trzech symboli daje graczom możliwość zagrać w trybie korzystnej gry bonusowej. Każdy udany spin w grze bonusowej pozwala zwiększyć wygraną czterokrotnie;
  3. Dziki symbol to obraz Kapitana. Symbol ten zastępuje inne symbole (z wyjątkiem symbolu scatter) i pomaga stworzyć zwycięską kombinację. Połączenie tych pięciu znaków doda na konto konta gracza 100 000 kredytów, a w grze bonusowej - aż 800 000!

Specyfika gry w trybie ryzyko

Możliwość podwoić ilość kredytów, zdobytych za jeden spin, daje gra ryzyko. Szansa na wygraną w tej wersji gry wynosi 50/50. Gracz będzie wspinać się po złotych schodach, które mają ograniczoną liczbę schodków. Na ostatnim z nich szansa na wygraną będzie mniejsza niż zwykle. Trzeba nacisnąć «Gamble», aby rozpocząć grę ryzyko. Wszystkie kredyty, wygrane w głównym trybie gry, będą podwajane. W razie niepowodzenia gracz straci wygrane kredyty. Maksymalna stawka w grze ryzyko wynosi 50 000. Na każdym etapie gamblingu wygrane można zabrać, naciskając przycisk Collect.

Gra bonusowa

Trzy koła sterowe (symbole scatter) lub nawet więcej, które pojawiają się w dowolnej kolejności na polu do gry, pozwalają uaktywnić grę bonusową. Gracz otrzyma serię darmowych obrotów, których liczba może być 10, 12, 14, 16, 18 lub 20. Ich ilość zależy od specyfiki kombinacji, które pojawiły się razem ze scatterami, a także od liczby scatterów (3, 4 lub 5). W grze bonusowej wszystkie wygrane są mnożone x4. Dziki symbol (Kapitan) przy darmowych spinach może zastąpić inny dowolny obraz, z wyjątkiem scattera, a także mnoży wygrane x2. Ponadto gracz może uzyskać jeszcze więcej obrotów bonusowych, jeśli w grze pojawi się 3 lub więcej scatterów.

Propozycje bonusowe, które oferuje slot Captain Venture są fantastyczne. Ze względu na istnienie mnożników i innych opcji, można tu wygrać nawet do 1 mln kredytów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen