menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Book of stars

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Book of stars – online automat do gry, zaprojektowany przez Novomatic. Automat do gry jest poświęcony tematyce antycznej. Za darmo i bez rejestracji można sprawdzić wszystkie specyfiki zwykłego trybu gry, gry ryzyko i gry bonusowej. Aby każdy mógł zagrać na slocie, na konto gracza są naliczane kredyty demo.

Pierwsze kroki w grze i kombinacje na wygraną

Rozpoczyna grę kliknięcie przycisku Play now. Potem pod polem gry można zobaczyć przyciski sterujące. Przyciski "+" i "-" pod napisem «Bet/line» reguluje stawkę na linię, od 0.01 do 4. Maksymalnie można umieścić 100 kredytów. Przyciski "+" i "-" pod "Lines" regulują ilość linii od 1 do 20. "Start" - uruchamia jeden spin. «Autoplay» rozpoczyna serię automatycznych spinów, ale tryb ten nie przewiduje gry ryzyko. «Paytable» otwiera tabelę z zasadami. Nagrody są naliczane w przypadku uzyskania na jednej linii kombinacji z trzech znaków. Na automacie Book of stars są zwykłe symbole ( "Q", "J", "10", "T", "K", starożytni bogowie, sowa), przynoszące wygrane. Dziewczyna w kapeluszu - najbardziej opłacalny symbol, który przy maksymalnych stawkach przynosi 20.000, 4000, 400, 20. Szczególne symbole to Księga gwiazd (scatter) i Pierścień (dziki symbol), ten ostatni zastępuje inne obrazy. Po udanym spinie można zwiększyć wygraną w grze ryzyko z kartami.

Automat do gry Book of stars: możliwości gry bonusowej

Jeśli losowo po spinie pojawiło się trzy scattery lub więcej, uruchomia się tryb darmowych obrotów. W tym bonusowym trybie pracy zwykły dziki symbol na drugim i czwartym bębnie staje się rozszerzającym, to znaczy, on zapełnia cały bęben, co zwiększa szanse na zdobycie dodatkowych kredytów. Ponadto dziki symbol może zwiększyć wygraną.

Automat do gry Book of stars za darmo bez rejestracji

Book of stars – online automat do gier od producenta Novomatic o gwiazdach i tematyce antycznej. Gracze będą mogli bezpłatnie i bez rejestracji skorzystać ze wszystkich zalet głównej gry i gry na podwojenie, a także uzyskać serię obrotów bonusowych. Urządzenie zawiera dwadzieścia linii, których liczba jest regulowana, 5 bębnów, znaki zwykłe i specjalne. Aby zagrać za darmo, gracz może skorzystać z dostępnych kredytów demo.

Book of Stars automaty online za darmo

Specyfika i zasady gry

Aby rozpocząć grę na online automatach do gry, trzeba znaleźć mały przycisk na górze ekranu z napisem «Play now». Następnie warto określić liczbę darmowych kredytów. Maksymalnie dla jednej gry można użyć 500 kredytów. Po tym przed graczem pojawia się pole z liniami i bębnami, na którego dole jest panel sterowania z następującymi przyciskami:

Symbole i wygrane

Wygraną po spinach można uzyskać, jeśli na jednej z linii od lewej do prawej strony pojawi się układ z trzech jednakowych znaków. W automacie do gry Book of stars są symbole specjalne i zwykłe. Ostatnie w zwycięskich kombinacjach od trzech do pięciu obrazków mogą przynieść wygrane. Po ustawieniu maksymalnej stawki symbole ze znakami kart do gry «Q», «J», «10» przyniosą zysk w wysokości 400, 120, 20 za 5, 4, 3 znaki. Za symbole asów i królów przyznawane są nagrody w wysokości 600, 160, 40. Za starożytną boginę i sowę naliczane są 3000, 4000, 120, 20 kredytów. Symbol z antycznym bogiem przy maksymalnej stawce zapewnia 8000, 1600, 160, 20 kredytów. Największą wygraną przynosi symbol dziewczyny w kapeluszu - 20000, 4000, 400, 20, jeśli gracz gra przy maksymalnej stawce.

Księga Gwiazd i Pierścionek to szczególne symbole w grze. Księga odgrywa rolę scattera. Jeśli na polu gry pojawią się losowo trzy takie symbole, zostanie uruchomiona seria z 10 darmowych obrotów. Pierścionek pełni funkcję zwykłego i rozszerzającego się symbolu, który zastępuje dowolne symbole w kombinacjach, oprócz scattera.

Gra na podwojenie i możliwości obrotów bonusowych

Po każdym udanym obrocie gracz ma szansę zwiększyć swoje wygrane w grze ryzyko, która jest uruchamiana poprzez przycisk Gamble. W tym dodatkowym trybie trzeba koniecznie zgadnąć kolor zakrytych kart. W przypadku pomyślnego wyboru nagrody zostaną podwojone, ale błąd spowoduje utratę wygranych. Przy maksymalnych stawkach w grze ryzyko można wygrać 50.000 kredytów.

Tryb darmowych obrotów jest aktywowany po pojawieniu się trzech lub więcej scatterów w postaci Księgi gwiazd. W trybie bonusowym na drugim i czwartym bębnach dziki symbol w postaci pierścienia staje się rozszerzającym i zapełnia cały bęben. Ponadto, pierścień zwiększa wygrane.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen