menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry GreenTube – Big Catch

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Big Catch to fascynujący automat do gry firmy Novomatic, dający możliwość złapać dużą liczbę nagród na pięciu bębnach. Można wypróbować automat za darmo. Dla udanej gry należy zebrać kombinacji ze zwykłych znaków (znaki kart), symboli big catch, a także dzikich symboli.

Układanie kombinacje i sterowanie automatem

Można wybrać trzy warianty liczby linii: 5, 10 lub 20. Bębny uruchamia przycisk Start lub Autogra. Wielkość stawki określa się za pomocą przycisku Bet/Line (od 0,02 do 5 na linię). Dziki symbol może wypaść na trzech bębnach. Aby pojawiła się kombinacja na wygraną, trzeba uzyskać na linii od 3 do 5 tych samych symboli. Aby zobaczyć wskazówki, trzeba wcisnąć Paytable. Najbardziej opłacalne kombinacje składają się z symboli «big catch» - można wygrać maksymalnie 2500 kredytów.

Uzyskać wysokie wygrane można w grze na podwojenie (Gamble), która jest uruchamiana po udanym spinie. Trzeba odgadnąć pomiędzy dwiema opcjami (sukces/porażka), ale zawsze można zabrać wygrane kredyty. Można grać bez rejestracji i otrzymać wygraną do 50 000 kredytów. Nawet po nieudanej grze można uzyskać dobry połów dzięki funkcji «Lucky Loser», która daje wspaniałe nagrody. Ponadto można uzyskać inne interesujące nagrody.

Automat do gry Big Catch da wiele bonusów

Głównym trybem bonusowym na automacie jest "Połów". On pojawia się przypadkowo po spinach i zapełnia bębny wodą. Następnie należy wybrać jeden z bębnów i spróbować złapać ryby. Mogą być różne połowy, w którym ryby przyniosą 2500/5000/10 000 kredytów. Automat do gier zapewnia dużo zabawy, prawie jak prawdziwe wędkowanie.

Automat do gier Big Catch

Big Catch to automat do gry, stworzony przez Novomatic, który oferuje fanom możliwość pogrania w grę wędkarską.

Big catch gry losowe

Slot Big Catch daje możliwość wygrania przyzwoitej ilość kredytów w ciągu kilku gier. Oprócz głównej gry deweloperzy stworzyli dla graczy ryzykowną grę ze szczególnym zakończeniem, a także doskonały bonusowy połów z dużymi wypłatami. Istnieje także możliwość gry przy wykorzystaniu wirtualnych kredytów.

Gra slotowa Big Catch

Gra zaczyna się od 500 kredytów na start. Slot Big Catch zaczyna się od uruchomienia przycisku Start, który uruchamia bębny. Gra ma 5 bębnów. Na każdym z nich może wypaść 8 różnych symboli, z których można ułożyć zwycięskie kombinacje.

Kombinacje mogą wypaść na jednej z linii. Liczba linii, na których mogą pojawić się zwycięskie kombinacje, jest równa 5, 10 lub 20. Wybrać ilość linii można przy pomocy przycisku Line, który znajduje się panelu slota. Innym bardzo ważnym parametrem jest wartość stawki na linię – przycisk Bet/Linia. Zakres wartości stawki - od 0,02 do 5. Przez pomnożenie dwóch poprzednich parametrów zostanie ustalona całkowita stawka za jeden obrót bębna (Bet). Maksymalna kwota stawki - 100 kredytów.

Tabela wypłat i symbole

Po uruchomieniu bębna trzeba zbierać kombinacje z 3, 4 lub 5 identycznych obrazów. Zobaczyć wypłaty za każdą z takich kombinacji można za pomocą przycisku Tabela wypłat (Paytable).

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że nagrody w tabeli wypłat są wyświetlane w zależności od aktualnych stawek na automacie. W trybie Paytable warto zapoznać się z innymi regułami gry (Więcej informacji). Naciskając kilkakrotnie ten przycisk, można zapoznać się z regułami gry bonusowe i zobaczyć linie wypłat.

Prosta kombinacja symboli 10, J, Q, K, A i rybacki znak daje możliwość wygrania od 50 do 1000 kredytów.

Szczególnym symbolem jest Big Catch (Wielki połów). Dzięki niemu można zebrać zwykłą kombinację (i zdobyć maksymalnie 2500 kredytów) lub otrzymać maksymalną wygraną w grze - 50 000 kredytów. Ta ostatnia możliwość pojawia się, gdy całe pole jest wypełnione symbolami z napisem Big Catch.

Czasami pomóc zebrać kombinację może dziki symbol. Tutaj jego funkcję pełni różowa gwiazda morska, która może pojawić się na trzech bębnach (3, 4, 5). Ten symbol może pełnić funkcję jakiegokolwiek symbolu, którego brakuje w kombinacjach.

Bonusowe uroki rybołóstwa w grze Big Catch

Główna gra może być automatyczna, dlatego trzeba użyć przycisku Autogra. Jednak projektanci przygotowali jeszcze dwa bardzo miłe bonusy, które zadowolą wszystkich graczy.

Gra ryzyko (Gambling)

Wszelkie zyski w normalnym trybie gry można podwoić kilkakrotnie. Aby rozpocząć grę ryzyko, należy wybrać opcję Gamble. W tym trybie warto liczyć na szczęście. Trzeba będzie nacisnąć przycisk wyboru, gdy miga opcja "zwycięstwo" lub "porażka". W pierwszym przypadku wygrana zostanie podwojona, a w drugim – gracz utraci wszystko. Jednak nawet po kilku podwojeniach, nagrodę można zostawić i nie dalej nie ryzykować (przycisk Collect). W razie niepowodzenia wszystkie wygrane będą utracone.

Bardzo dobrym bonusem na slocie Big Catch jest ukończenie gry ryzyko. Po trybie bonusowym może pojawić się symbol syrenki Lucky Loser i wtedy gracz będzie mógł otrzymać dodatkowe nagrody.

Tryb bonusowy gry wędkarskiej

Bardzo przyjemnym bonusem w slocie jest gra bonusowa "Połów". Funkcja rybacka go fishing może być uruchomiona przypadkowo pod koniec każdej gry. Gdy to się stanie, bębny napełnią się wodą. To najwyższy czas, aby rozpocząć połów w celu złowienia jak największej liczby ryb. Trzeba wybrać jeden z bębnów i zostawić haczyk rybacki. Im więcej rybek, tym większa będzie nagroda! Maksymalna połów może przynieść 50.000 kredytów. Innymi ogromnymi połowami mogą być ryby, które przyniosą 2500/5000/10 000 kredytów. Są też mniejsze nagrody. W każdym razie gra, w ten czy inny sposób, ma przynieść dodatkową wygraną.

Slot Big Catch jest bardzo prosty i powinien przyciągnąć uwagę fanów gamblingu swoimi wspaniałymi rundami bonusowymi, tutaj można zawsze uzyskać naprawdę dobry połów!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen