menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Beetle Mania Deluxe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Beetle Mania Deluxe - automat do gier online, poświęcony tematyce owadów. Deweloperem automatu, na którym można grać za darmo i bez rejestracji, jest Novomatic. Główna gra, dodatkowe obroty bębna, gra na podwojenie, 5 bębnów, 10 linii - to wszystko oferują Owady.

Instrukcja i kombinacje

Aby opanować automat do gry, trzeba zapoznać się z funkcjami przycisków. «Tabela wypłat» otwiera okno ze zwycięskimi kombinacjami i innymi cechami gry. «Start» - uruchamia jeden obrót. "Autogra" pozwala kręcić bębny w trybie "autopilota". «Line» reguluje ilość linii. «Bet / Linia» reguluje wielkość stawki na linię, do 10. Maksymalna stawka za spin na wszystkich aktywnych liniach - 100. Spin może przynieść wygraną, jeżeli na polu pojawi się kombinacja na wygraną, która powinna wynosić od 2 do 5 identycznych symboli. Kombinacje z motylami, gąsienicami, ślimakami mogą przynieść od 50 do 10 000 wygranych. Maksymalny zysk za karty o wyższej wartości - 1000. Największą nagrodę w wysokości 50 000 kredytów, w przypadku największych stawek, daje symbol pszczoły. Innym specjalnym symbolem jest nuta, która jest symbolem rozproszenia. Takie same specjalne funkcje ma biedronka.

Dowolny spin bonusowy można podwoić w grze ryzyko, gdzie trzeba zgadnąć właściwy kolor.

Bonus od Owadów daje szansę podwoić wygraną

Trzy lub więcej nut to symbole rozproszenia, przy pojawieniu się których są uruchamiane 10 darmowych obrotów, za które nie są pobierane kredyty. Jednak w trybie darmowej gry nie da się uzyskać kolejnej serii darmowych obrotów. Jeśli w grze bonusowej na polu pojawi się biedronka, wygrana zostanie podwojona.

Maszyna do gier Beetle Mania Deluxe

Beetle Mania Deluxe to automat, stworzony przez Novomatic. To gra o tematyce owadów, która ma kilka ciekawych bonusów. Oprócz głównego trybu gry, slot oferuje proste zyskowne ryzyko i darmowe obroty bonusowe. Ponadto, można zagrać w darmową grę, która doskonale pasuje dla początkujących graczy, którzy się nie znają na specyfice slotów.

Aby wygrać w slocie, trzeba zebrać kombinację znaków, które pojawią się na bębnach. Jest to klasyczny slot, dlatego ma 5 bębnów. Zdobyć nagrody można na 10 liniach.

Beetle_Mania_Deluxe_maszyny_do_gry

Aby zapoznać się z możliwymi wypłatami za kombinacje i regułami gry, trzeba na początku kliknąć Paytable. Aby przejrzeć inne strony z informacją, trzeba kilka razy nacisnąć Więcej informacji.

W grze gracz wykorzystuje kredyty, których ma 500. Aby rozpocząć kręcenie bębna, trzeba nacisnąć Start i robić to za każdym razem, aby ponownie zakręcić bęben (spin). Jeśli gracz chce, aby obroty były automatyczne - trzeba rozpocząć grę, klikając Autogra, a ten przycisk uruchomi automatyczną grę.

Ważnym aspektem gry w slocie jest ustawienie kilku parametrów:

Ostatnim parametrem jest pomnożenie dwóch pierwszych cech i maksymalny wynik może wynosić 100 kredytów. Jednak warto pamiętać, że w tym przypadku można uruchomić tylko 5 obrotów.

Główna gra w Beetle Mania Deluxe

Po uruchomieniu bębna można otrzymać nagrodę. Jej wysokość będzie zależeć od kombinacji, która pojawiła się na liniach. Takie kombinacje w tej grze składają się z 10 znaków, które można obejrzeć na Tabeli wypłat (Paytable). Warto wziąć pod uwagę, iż tabela pokazuje wysokość nagrody w zależności od aktualnej stawki gracza.

Kombinacje to zbiory identycznych znaków od 2 do 5, które pojawiają się na jednej z linii wygrywających.

Znaczenie symboli:

Każdy z symboli w kombinacji może być zastąpiony przez pszczołę, która pełni funkcję dzikiego symbolu. On nie może zastąpić jedynie określonych znaków, o których będzie mowa później.

Gdy gracz zbierze zwycięską kombinację, może on zabrać wygraną (przycisk Zbierz)  lub zagrać w grę ryzyko i otrzymać możliwość uzyskania większych nagród.

Ryzyko

To jeden z trybów bonusowych, który można uruchomić po każdej wygranej w głównej grze, klikając Gamble.

Na czym polega gra: Na ekranie pojawi się pole, na którym migają kolory talii i koniecznie trzeba odgadnąć prawidłowy kolor - czerwony lub czarny. Przy odrobinie szczęścia gracz podwoi wygraną, w razie niepowodzenia – nagroda zostanie utracona. W przypadku, jeśli gracz kilkakrotnie podwoi swoją wygraną, on może uzyskać całą masę kredytów i się wzbogacić!

Maksymalna stawka, która podlega podwojeniu, wynosi 50 000 kredytów.

Ważne jest, aby zrozumieć, że w slocie Beetle Mania Deluxe w grze ryzyko można zatrzymać się w dowolnym momencie i odebrać wygrane (Collect).

Wersje bonusowe gry

W automacie Beetle Mania istnieją dwa znaki specjalne, o których nie było jeszcze mowy. Jeden z nich – symbol rozproszenia. On wygląda jak nuta muzyczna, ale oprócz zwykłych kombinacji taki symbol otwiera serię obrotów bonusowych (darmowych spinów).

Jeśli pojawi się układ od 3 do 5 symboli muzycznych, gracz uzyska 10 obrotów bonusowych. Jednak w przeciwieństwie do innych slotów tego rodzaju, w trakcie trwania gry bonusowej dodatkowe frispiny się nie pojawią.

Innym miłym dodatkiem jest biedronka. Przy pojawieniu się symbolu na środkowym bębnie w grze bonusowej, graczom zostanie zwrócona kwota, która wcześniej była uzyskana przy obrotach bonusowych. Oznacza to, że biedronka może podwoić wygraną z darmowych obrotów.

Slot Beetle Mania Deluxe jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i dla prawdziwych koneserów gry. On ma wszystkie cechy, które pozwolą spędzić czas z przyjemnością i uzyskać naprawdę duże nagrody!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen