menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Greentube – Bar 7’s

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Bar 7’s – prosty, lecz oryginalny automat do gry od Novomatic. Automat ma tylko 1 linię i 3 bębny. Za darmo i bez rejestracji gracz ma możliwość zebrać kombinację z wisien, siódemek lub inne klasyczne kombinacje.

Szczegółowa instrukcja i wygrane

Zarządzanie automatem nie sprawia trudności. Panel z dwoma przyciskami znajduje się po prawej stronie pola gry: «Hold for AutoSpin» uruchamia bębny, «Menu» otwiera nowy panel z pozostałymi przyciskami. W dodatkowym oknie strzałki pod przyciskiem «Bet/Line» regulują stawkę. Strzałki pod Lines nie działają ze względu na to, że na polu jest tylko jedna linia. «Max Bet» automatycznie stawia największą stawkę na spin. Przycisk «I Paytable» pozwoli zapoznać się z płatnościami. Kredyty są wygrywane, jeśli na polu pojawi się kombinacja z trzech symboli. Urządzenie posiada 4 klasyczne symbole. W przypadku stawki w 500 kredytów za spin można zarobić 20 000 wygranych za trzy symbole «Bar» (mnoży stawkę x40), 10 000 za 3 siódemki (mnożona x20), 5000 za dzwonek lub dzwoneczek (mnoży stawkę x10), 2500 – za wisienkę (mnoży stawkę x5). W grze ryzyko, jak zwykle, trzeba odgadnąć jedną z dwóch kart do gry.

Bonus od projektanta: Darmowe obroty Nudge

Chociaż automat do gry jest łatwy w użyciu, ale ma on oryginalną funkcję. Jeśli spin nie przyniósł wygranej, może uruchomić się tryb Nudge, w którym trzeba zakręcić trzy razy pewien bęben. Jeśli na jednej linii pojawiło się dwa takie same znaki, to obracać się zacznie bęben z drugim obrazkiem. Darmowe spiny Nudge uruchamiają się losowo.

Automat do gry Bar 7’s

Bar 7’s to prosty klasyczny i jednocześnie oryginalny automat do gry od Novomatic, który posiada jedną linię wypłat, trzy bębny i popularne symbole wisienek, siódemek, symboli z napisem Bar i dzwoneczkiem. Mimo prostoty, braku dzikiego symbolu, i scattera, gra na tym automacie przyniesie same pozytywne emocje z odrobiną adrenaliny.

Bar 7s automaty maszyny slot

Jak zagrać w slot?

Deweloperzy zadbali o to, by zarządzanie slotem było maksymalnie proste. W związku z tym nie ma potrzeby tracić czas na naukę zasad gry i liczenie ewentualnej wysokości wygranej. Panel sterowania znajduje się po prawej stronie pola gry i ma tylko dwa przyciski – przyciski ze strzałkami i napisem «Hold for AutoSpin », który uruchamia bębny, a także przycisk «Menu», który otwiera dokładniejszy panel z następującymi klawiszami:

Symbole i mnożniki

Określić kombinację na wygraną na slocie nie jest trudnym zadaniem. Jeśli na linii pojawiło się trzy jednakowe symbole, to na konto zostanie przelana pewna ilość wygranych.

Online automat do gry Bar 7’s zawiera w sumie 4 rodzaje znaków, ale są to jedne z najbardziej popularnych wśród graczy. Kombinacje z tymi symbolami przynoszą wygrane w zależności od wielkości stawki. Jeśli stawka na spin wynosi 500 punktów, to po jednym obrocie można zarobić:

Darmowe obroty Nudge

Mimo to, że slot jest bardzo prosty, jest jednak wyposażony w dodatkową funkcję. Jeśli po obrocie bębna nie pojawia się zwycięska kombinacja, to może być aktywowany tryb Nudge. Tryb ten pozwala maksymalnie do trzech razy za darmo uruchomić jeden bęben, co zwiększa prawdopodobieństwo uzyskać kombinację na wygraną. Jeśli na linii pojawiło się dwa takie same obrazki, to bęben z drugim obrazem zakręci się automatycznie. Jednak funkcja Nudge uruchamia się dopiero po kilku dowolnych obrotach.

Gra ryzyko

Automat do gry Bar 7’s zapewnia możliwość po każdym udanym obrocie podwoić swoją nagrodę w prostej grze na podwojenie. Głównym zadaniem gry ryzyko jest odgadnięcie koloru karty. Jeśli gracz nie zgadnie, to straci wszystkie nagrody za spin.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen