menu
20PLN No Deposit

Automat do gry GreenTube - Aztec Power

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Aztec mocy od Novomatic opowie o starożytnej cywilizacji Azteków, a mianowicie o ich kulturze. Symbolami gry są Kamień Słońce (główny bożek Azteków) oraz Kamień Ptak, inne symbole mają też stosunek do tego wielkiego narodu.

Obstawienie stawki

W automacie do gry Aztec Power podczas każdego spinu są aktywne wszystkie 25 linii, dlatego zmienić liczbę wierszy, które wezmą udział w grze, się nie da. W grze można tylko ustawić wielkość stawki na linii za pomocą przycisków +/- w oknie Bet/Line. Ostateczna stawka zostanie wyświetlona w oknie Bet, jej maksymalna wartość to 250 kredytów. Przycisk Start rozpoczyna grę.

Najbardziej opłacalny symbol to symbol azteckiego Wojownika, który mnoży stawkę na linii wygrywającej x2500. Piramida Majów daje jedynie 1000 punktów, a inne symbole jeszcze mniej, szczególnie symbole kart, które dają od 5 do 150 stawek. Standardowa gra ryzyko na dobór kolorów karty pozwala otrzymać pomnożenia wygranej za ostatni obrót maksymalnie pięć razy z rzędu. Gdy gracz zgadnie kolor zakrytej karty, wygrana zostanie podwojona, w razie niepowodzenia – on straci całą wygraną.

Specjalne bonusowe spiny w automacie do gry

Automat internetowy Aztek Power oferuje możliwość wygrania szeregu bezpłatnych obrotów, które aktywują trzy symbole scatter. Pojawienie się od trzy do pięciu znaków Idola Azteków uruchamia 20 darmowych obrotów, podczas których działa dodatkowy mnożnik. Znaczenie mnożnika będzie wzrastać o jeden punkt po każdym zwycięskim obrocie i w końcu może on osiągnąć znaczenie 21. Jednak wzrost mnożnika jest możliwy tylko wtedy, gdy każdy spin będzie kończył się powodzeniem.

Automat do gry Aztec Power

Automat do gry Aztec Power ma pięć bębnów w trzech rzędach i 25 linii wypłat, także można wygrać darmowe spiny oraz wziąć udział w grze na podwojenie. Zwycięskie kombinacje są tworzone od lewej do prawej strony pod warunkiem uzyskania trzech lub więcej identycznych symboli. Jak zwykle, symbol scatter nie jest przywiązany do linii wypłat.

Aztec power gry maszyny

Maszyna slotowa Aztec Power ma 11 znaków w grze, wśród nich niektóre to proste symbole kart do gry, które mają niski wskaźnik wypłat, jednak pojawiają się one dość często. A także znaki, związane z kulturą Azteków, na przykład, symbol Azteka daje maksymalną wygraną w grze. Istnieje kilka znaków, które wykonują szczególną rolę w grze, są reprezentowane przez:

Oferty bonusowe Aztec Power pozwala uzyskać bardzo opłacalne wygrane. Bonusowe opcje są następujące:

Grać w Aztec Power bardzo prosto. Przyciski sterownicze są następujące:

Maszyna do gier posiada wysokiej jakości grafikę i ciekawą animację. Gracze będą zafascynowani i podekscytowani, ponieważ slot oferuje szeroką gamę stawek. Maksymalna stawka w grze może sięgnąć 250 kredytów, a taka stawka może przynieść dużą wygraną.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen