menu
20PLN No Deposit

Automat do gry - Greentube Columbus Deluxe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Legendarna wyprawa Krzysztofa Kolumba jest znana jeszcze ze szkoły, więc Novomatic (http://www.novomatic.com/) stworzył automat do gry, poświęcony znanemu odkrywcy, i nazwał go Columbus Deluxe, w który można pograć online za darmo. Symbole slotu to Krzysztof Kolumb, statki, symbole kart i inne.

Jaką wybrać stawkę?

W automacie do gry Columbus Deluxe gracz ma prawo do zmiany liczby aktywnych linii za pomocą przycisków +/- w sekcji Lines. Na każdą linię można umieścić od 1 do 200 kredytów, maksymalna stawka wynosi 2000 kredytów. Aby wybrać wysokość stawki, należy użyć przycisków +/- w rozdziale Bet. Uruchamia bębny przycisk Start.

W darmowym automacie do gry Columbus Deluxe przy maksymalnie możliwej stawce można uzyskać około jednego miliona kredytów w razie uzyskania kombinacji z pięciu symboli z Kolumbem. Wiele gier pozwalają pomnożyć stawkę przy uzyskaniu dwóch identycznych symboli, które pojawiły się w kombinacji od lewej strony automatu. Warto zauważyć, że w tabeli wypłat są wymienione wypłaty zgodnie z aktualną stawką. Podwoić wygraną można w grze ryzyko, która się uruchamia po każdym udanym spinie w online grze.

Automat do gry daje w prezencie od razu trzy scattery

Specyfiką automatu do gry Columbus Deluxe jest obecność trzech scatterów. Są one reprezentowane przez statki - Nina, Pinta i Santa Maria. Pojawienie się trzech takich symboli w dowolnym miejscu na polu aktywuje 10 darmowych spinów, w których czasie działa dodatkowy mnożnik, który jest równy 3. Te obroty mogą być kontynuowane, jeśli pojawią się trzy kolejne scattery.

Columbus deluxe automaty do gier

Ten slot może zapewnić kilka dobrych możliwości dla graczy, ponieważ oprócz zwykłych gier, istnieje kilka fajnych bonusów. Zwiększyć ilość kredytów pomoże tryb gry ryzykownej (ryzyko), a pojawienie się na polu statków przyniesie dodatkowe obroty bonusowe. Columbus Deluxe pozwala spróbować swoich sił w grze też niedoświadczonym przybyszom, ponieważ jest tu darmowa wersja gry.

Jak zwykle, Novomatic umożliwia zagranie maksymalnie na 500 kredytów, które gracz może dostać na swoje konto.

Rozgrywka w slocie Columbus Deluxe

Istnieją dwa główne tryby, w którym można uruchamiać bębny. Bębnów jest 5 i można je uruchomić przyciskiem Start, za każdym razem naciskając go, aby uruchomić bębny znowu. Innym sposobem jest gra automatyczna, aktywowana poprzez naciskanie przycisku Autogra.

Podstawowym zadaniem głównej gry jest zebrać wygrywające kombinację. Mogą one wypaść na 10 liniach. Liczba linii może być mniejsza. Ustawić pożądaną ilość linii można przy pomocy przycisków «Linie». W tym samym miejscu warto wystawiać kolejny ważny parametr Bet/Line. Może on znajdować się w zakresie 0,04 – 10. Po wystawieniu tych dwóch parametrów, po ich pomnożeniu będzie wiadomy rozmiar stawki całkowitej, maksymalnie 100 kredytów (Bet).

Bardzo ważnym wskaźnikiem w Columbus Deluxe są zwycięskie kombinacje. Można je znaleźć w tabeli wypłat (przycisk Paytable). Należy rozumieć, że płatności są wyświetlane w zależności od aktualnej stawki gracza. Tutaj konieczne jest zapoznanie się z innymi funkcjami w grze slotowej, naciskając kilkakrotnie przycisk Więcej informacji.

Gra składa się z 11 znaków. Dziewięć z nich pozwalają otrzymać wygraną w normalnej grze. Bonusowe kredyty można dostać po uzyskaniu kombinacji z 2, 3, 4 lub 5 identycznych symboli, pojawiających się po kolei na linii. Znaki te to królowa, korona, złoty mechanizm oraz 5 kart (10, J, Q, K, T). Spośród nich maksymalną ilość kredytów bonusowych zapewni kombinacja z 5 królowych - 10 000. Czasami może je zastąpić dziki symbol, którym w grze jest wizerunek Kolumba.

Dziki symbol Kolumb może zapewnić dość sporą nagrodę (daje on 100, 1000, 10000 i 50000 w zależności od liczby symboli, pojawiających się kolejno).

Ryzyko w grze Columbus Deluxe

Przy pojawieniu się którejkolwiek ze zwycięskich kombinacji, automat zaoferuje graczowi stać się gamblerem i spróbować szczęścia (przycisk Gamble). W grze ryzyko można kilkakrotnie podwoić wygraną lub ją stracić. Aby podwoić, trzeba odgadnąć właściwy kolor kart, wybierając między przyciskami Czerwony i Czarny. Także grę ryzyko gracz może na własne życzenie zatrzymać w dowolnym momencie, aby zrobić to, trzeba wcisnąć przycisk Zbierz i cała wygrana pozostanie na koncie gracza.

Obróty bonusowe

Oprócz prostych symboli i dzikiego symbolu Kolumba, w grze istnieje inna ważna grupa znaków. To są tak zwane scattery, przedstawione w formie statków.

Jeśli w głównej grze wypada trzy statki na niebieskim tle, to aktywuje się tryb bezpłatnych spinów. 10 razy gracz może włączyć kręcenie bębnów bez wnoszenia kredytów. Jest to bardzo korzystny bonus!

Dodatkowo, w trybie bonusowych obrotów statki mogą pojawiać się na żółtym tle. Wtedy odgrywają one rolę dzikich symboli dla darmowych obrotów i mogą dostarczyć 10 dodatkowych rund bonusowych. Gracz je otrzyma, gdy wypadnie mu trzy takie statki w grze bonusowej.

Grając w Columbus Deluxe, każdy może przeżyć niesamowitą podróż i otrzymać mnóstwo kredytów. Slot jest bardzo prosty i będzie zrozumiały dla każdego, kto chciałby spróbować własnych sił w tej grze.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen