menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NetEnt – Attraction

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gier Attraction od NetEnt przenosi gracza do nowoczesnej pracowni naukowej, w której można poznać siłę przyciągania i grać za darmo i bez rejestracji. Symbole slotu są reprezentowane przez różne instrumenty dla badań, a także przez symbole kart.

Jak zarządzać automatem do gry?

Wybór stawki w automacie do gry Attraction odbywa się w kilku etapach. Najpierw trzeba wybrać wartość jednej monety za pomocą przycisku Coin Value, po czym trzeba określić liczbę monet, które zostaną umieszczone na każdej linii, używając przycisku Level. Przy użyciu przycisku Bet Max jest aktywowana maksymalna stawka 100 kredytów. Automatyczny tryb obrotów jest aktywowany przyciskiem Autogra.

Wygrane przyniosą kombinacje od trzech do pięciu identycznych symboli. Na przykład, maksymalną wygraną daje znak lokatora, który mnoży stawkę na linii x500, symbol komputera zwiększy stawkę x300, reszta symboli daje znacznie mniejszą ilość kredytów. Najniższe wypłaty mają symbole kart do gry. W slocie brakuje gry ryzyk, dlatego więc wygranej nie da się podwoić.

Bonusy od automatu do gry Attraction

Bonus Magnet Feature zostaje aktywowany przy pojawieniu się na polu gry magnesu, który losowo wybierze jedną z linii. Jeśli na tej linii jest dziki symbol, to cała linia napełni się tym symbolem, po czym zostanie uruchomiony darmowy spin z „lepkimi” dzikimi symbolami. Jeżeli magnes się ponownie pojawi, runda bonusowa będzie kontynuowana tylko pod warunkiem działania dwóch magnesów.

Również w automacie są dwa dzikie symbole. Jeden z nich może przemienić symbole, znajdujące się obok, w dzikie.

Automat hazardowy Attraction

Automat hazardowy Attraction to dość prosty slot na temat fizyki. Mimo że w slocie nie ma zbyt wiele bonusów, gra jest dość łatwa i przyjemna. Barwna grafika i tematyczna muzyka elektroniczna buduje odpowiedni nastrój w grze. Firma NetEnt zaprojektowała prosty slot, która pozwala cieszyć się grą bez większych trudności.

Automat hazardowy Attraction

Co oferuje internetowy slot Attraction?

Slot ma 5 klasycznych bębnów, które pomogą hazardzistom uzyskać kombinację na 10 liniach. Liczba linii jest stała. Bardzo ciekawy w grze jest dziki symbol, który pojawia się w dwóch wersjach. Projektanci zdecydowali, że fascynującej atmosfery gry wystarczy i dodatkowych gier bonusowych w slocie nie ma. Istnieje jednak kilka sposobów na uzyskanie dodatkowych spinów i uzyskanie kilku kredytów.

Maszyna do gry Attraction daje możliwość zagrać za darmo. Wtedy na rachunku demo pojawi się 1 000 kredytów.

Jak grać na automacie Attraction?

Przed rozpoczęciem gry gracz powinien ustalić stawki. Dostosować poziom zakładu można przy pomocy przycisku Poziom (maksymalnie 10). Ponadto, ważne jest, aby wybrać wartość monety (Wartość monety), które mogą mieć wartość od 0,01 do 10. Selektor Stawka Max. pomaga ustawić największą stawkę, jeżeli gracz postanowił zaryzykować.

Aby zapoznać się ze wszystkimi funkcjami gry na slocie Attraction, należy otworzyć instrukcję poprzez kliknięcie na przycisk Tabela wypłat, która znajduje się z lewej strony.

Rozpoczyna się gra od razu po kliknięciu na przycisk obrotu bębnów, który znajduje się w centralnej części dolnej automatu. Można zaczynać grę, wciskając za każdym razem przycisk lub skorzystać z funkcji Autogra. Wtedy 5 bębnów będą się kręcić, dopóki gracz ich nie zatrzyma.

Cała gra może wydawać się monotonna, dlatego że tu będą tylko spiny i re-spiny. Dlatego też jedynym celem gry w slocie powinno być uzyskanie zwycięskich kombinacji. One zawsze będą składać się z kilku identycznych symboli (od 3 do 5) lub można je stworzyć przy pomocy dzikiego symbolu.

Jakie znaki specjalne pojawiają się w automacie Attraction?

Znaczenie dzikich symboli

Symbol, który nazywa się dziki w slocie Attraction ma dwie wersje. On wygląda jak molekuła z napisem Wild. Klasyczny dziki symbol pojawia się tylko na trzech środkowych bębnach. Może on zastąpić dowolny element, potrzebny dla uzyskania zwycięskiej kombinacji.

Aby uzyskać więcej magii dla elementów elektronicznych, na polu pojawia się magnes, który stale porusza się po polu. Ten magnes wpływa na rzędy pionowe lub poziome. Jeżeli podczas ruchu obrotowego bębna efekt magnetyczny wpłynął na dziki symbolu, to ten staje się "lepki" i jest to powielone kilka razy w jednej z linii. Ta sytuacja pozwala uzyskać spin bonusowy. Darmowe re-spinymożna kontynuować aż dopóki nie przestaną pojawiać się dzikie symbole.

„Lepki” symbol Wild w taki sam sposób jak zwykły zastępuje jakiejkolwiek inny przedmiot na bębnach.

O wygranych przy określonych obrotach można dowiedzieć się, sprawdziwszy tabliczkę, umieszczoną pod bębnem, która jest stale oświetlana. Maksymalny dochód z obrotu może wynieść 50 000 kredytów.

Attraction może urzec każdego, kto czuje zainteresowanie procesami fizycznymi lub elektroniką. Brak dodatkowych elementów w slocie Attraction nie przeszkadza cieszyć się ekscytującą grą!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen