menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – Always Hot deluxe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gry Always Hot deluxe od Novomatic to klasyczny slot, który ma 3 bębny i 5 linii wygrywających. Jeżeli zagrasz online za darmo i bez rejestracji, to zauważysz, iż pojawiają się symbole, właściwe naziemnym automatom: siódemki, dzwony, owoce.

Jak ustalić pożądaną wysokość stawki?

Przyciski "+/-" pod napisem Bet / Line służą do wyboru wysokości stawki na linię. Ostateczna stawka określona jest w oknie Bet. Warto zauważyć, że ustawić można najmniej 40 kredytów na spin, przy czym aktywność linii nie ulega zmianie. Natomiast maksymalna stawka wynosi 1000 kredytów. Przycisk Start uruchamia bębny.

Maksymalną wygraną przynosi symbol siódemki, na przykład, przy maksymalnie możliwej stawce zawodnik może uzyskać do 30 000 wirtualnych kredytów. Symbole owoców mogą przynieść dość dobre korzyści, ale nie tak duże, jak siódemki. W grze ryzyko trzeba wybrać kolor zakrytej karty i wtedy można dwukrotnie zwiększyć ilość kredytów, otrzymanych za ostatni spin.

Automat do gry Always Hot deluxe

Always Hot  Deluxe to przedstawiciel klasycznych automatów, które mają proste charakterystyki, typowe dla off-line automatów. Ten slot firmy Novomatic ma trzy bębny i pięć linii wygrywających. W grze nie ma żadnych znaków specjalnych, bonusów i gier bonusowych, jest dostępna jedynie gra w trybie ryzyko.

Always_hot_automaty_do_gier

Na automacie są zawsze aktywne wszystkie pięć możliwych linii wypłacających. Należy pamiętać przy wyborze wielkości stawki, że tylko ilość wirtualnych kredytów, wystawianych na linię, może ulec zmianie. Aby zarządzać procesem rozgrywki w Always Hot Deluxe, warto korzystać z następujących przycisków:

Symbolika w automacie do gry jest bliska do klasycznej. Dziewięć owoców pozwalają uzyskać kombinacje na wygraną w przypadku połączenia trzech identycznych owoców lub innych obrazków na jednej z aktywnych linii w grze. Nawiasem mówiąc, wszystkie symbole mają różne mnożniki, ale najbardziej opłacalnym symbolem jest Czerwona Siódemka.

Specjalnych symboli, bonusów i gier bonusowych automat do gry nie posiada.

Gra Ryzyko ma standardowe zasady podwojenia wygranych. Kliknięcie przycisku Gamble po udanym spinie uruchamia grę ryzyko. Należy nacisnąć czerwony lub czarny przycisk, aby wybrać odpowiedni kolor karty, która otwiera się na ekranie. Jeśli gracz ma szczęście, to zgadnie i nagroda zostanie podwojona, w przeciwnym razie – on przegra i straci wygrane. Zabrać wygrane można za pomocą przycisku Collect.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen