menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Alaxe In Zombieland

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat Alaxe In Zombieland, opracowany przez Microgaming, ma zwykły zestaw pięciu bębnów i 25 linii do gry. Jest również wyposażony w ciekawe opcji gier bonusowych. Nagrody są reprezentowane przez specjalne symbole i rundy bonusowe - "Przygody Czerwonej Królowej" "Tea Party", "Nagrobki". Na tym mechanicznym bandycie bawić się może każdy fan niezwykłych opowieści.

Symbole gry i nagrody

Automat Alaxe In Zombieland posiada 14 tematycznych obrazków, które łącza się w zwycięskie kombinacje z trzech lub więcej identycznych symboli, ułożonych od lewej do prawej. Wśród obrazków w grze są specjalne, które zawiera takie symbole:

Alaxe In Zombieland automaty do gry

Pozostałe symbole w automacie Alaxe In Zombieland nie mają dodatkowych opcji. Na przykład, postać Alexa przyniesie zwielokrotnienie wygranej na linii w 2500 razy, a Niebieski Kot z Cheshire, Szalony Kapelusznik z widocznym mózgiem i królik z czerwonymi oczami dają po 1250, 750 i 500 nagród. Co do symboli kart, to oni przynoszą mniejsze wygrane.

Trzy gry bonusowe od "Alex In Zombieland"

Użytkowników czekają w slocie trzy tryby bonusowe, które aktywują się symbolami scatter. Każdy bonus - to różne zasady gry i nagrody. Więc runda "Tea Party", jeśli grać online za darmo, przynosi  graczowi bonus w postaci free spinów lub dodatkowych mnoїnikуw do wygranej. Jednak, aby dowiedzieć się, jakie nagrody są określone, gamer będzie musiał wybrać jeden z trzech zegarków, które będą wskazywać liczbę prób gracza w następnej rundzie. Druga runda oferuje do wyboru czajniki wśród 15 zaproponowanych wariantów. Za nimi SA ukryte ukryte free spiny i mnożniki.

Runda "The Adventures of Red Queen" przyniesie gracza na cmentarz, gdzie z pięciu róż, leżących na grobie, trzeba wybrać jedną. Pod różami ukrywają się dodatkowe kredyty, ale może być ukryta i pustka.

W rundzie bonusowej "Nagrobki" Alex wraca do cmentarza, gdzie pojawiają się przed nim 15 grobów. Tutaj musimy rozbijać nagrobki, za niektórymi z nich ukryte są nagrody w postaci wirtualnych punktów. Wpadnięcie na tabliczce z napisem «Collect» runda się kończy.

Kierowanie obrotami

Blok sterujący w automacie do gry Alaxe In Zombieland przedstawiony jest standardowym zestawem dźwigni. Wszystkie przyciski podpisane są jasnoczerwonym kolorem. Aby wybrać wielkość zakładu na spin jest konieczne zrobienie kilku kroków:

Za pomocą przycisków "+" lub "-" wystawić wartość jednej monety.

Przyciskiem Line wybrać linię, która weźmie udział w grze (max. do 25 sztuk).

Przycisk Coins pozwala wybrać liczbę monet, które mają być postawione na każdą linie biorącą udział w grze.

Przycisk Bet Max aktywuje obrót bębna przy maksymalnym zakładzie (250 wirtualnych żetonów).

Dźwignia Spin zapuszcza obroty bębnów.

Przycisk Auto Play włączy obroty automatycznie. Maksymalnie można ustawić 500 samodzielnych obrotów.

W ten sposób włączając bębny jeden raz, można odwiedzić ekscentryczną bajkę i przeżyć chwile bogatych żywych wrażeń.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen