menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Alaskan Fishing

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Automat do gier Alaskan Fishing od Microgaming jest wyposażony w pięć bębnów i niesamowitą ilość wygrywanych kombinacji. Wygrywanie tu jest możliwe w jeden z 243 sposobów, co umożliwia odbiór nagrody bardzo często. Również na symulatorze, na którym należy grać za darmo i bez rejestracji, istnieją specjalne obrazki, runda bonusowa oraz darmowe spiny.

Wędkowanie na Alasce oraz zasady obrotów

Rundę należy zacząć z badania panelu sterowania, przez który należy wybrać rozmiar zakładu, dostosować liczbę linii i uruchomić obroty. W slocie do gier Alaskan Fishing blok sterowania prezentowany jest unikalnym designem w postaci przycisków na wielobarwnych rybach. Dla podjęcia decyzji o rozmiar zakładu niezbędne są tylko dwa kroki. Po pierwsze, za pomocą małego regulatora +/- konieczne jest określenie wartości jednego żetonu. Użytkownicy mają możliwość wyboru od 0,01, 0,02 i 0,05 punktów za jeden żeton. Dalej gracz przechodzi do wyboru liczby żetonów, które mają być postawione na jedną wspólną linię. Funkcja ta jest wykonywana przez regulator Coins, który pozwala wybrać od 1 do 10 żetonów na linie. Po kliknięciu na dźwignie Bet Max bębny automatu Alaskan Fishing aktywują się przy maksymalnie możliwym rozmiarze zakładu (300 kredytów). Zakręca bębny główną dźwignią Spin.

Symbole Alaski i nagrody

W automacie Alaskan Fishing graczy czeka 13 obrazków. Wszystkie tworzą 243 możliwych opcji do wygrania. W rundzie są kilka specjalnych symboli z dodatkowymi opcjami.

Rybak – symbol bonusowy danego slota, który przynosi mnożenie wygranej i oferuje rundę bonusową.

Alaskan Fishing online

Kwadrat Rybaka – bonusowy obrazek, który prezentuje darmowe spiny.

Alaskan Fishing – symbol Wild mechanicznego gangstera może nie tylko przynieść przyzwoite zyski, ale także zastąpić dowolny obraz w komórkach bębna. Nie działa ten rysunek tylko na logo gry.

W tabeli informacyjnej, która jest aktywowana za pomocą przycisku View Pays można znaleźć szczegółowe informacje o wygranych. Na przykład, symbol Alaskan Fishing przyniesie od 60 do 500 wygranych zakładów, a puchar zwycięzcy od 30 do 350. Symboli ryb dają 300 i 200 zakładów przy maksymalnej iłośći obrazków. Pozostałe znaki dają mniejsze nagrody. Aby włączyć prelistywanie stron należy kliknąć na dwie strzałki w postaci małych ryb Back i Next. Naciśnięcie Back To Game zamyka okno pomocy.

Rundy bonusowe od  Alaskan Fishing

Każdemu użytkowniku Alaskan Fishing wypadnięncię zestawu z trzech lub więcej obrazków wędkarza przynosi darmowe 15 obrotów bębna. Podczas free spinów działa dodatkowe zdwajanie wygranej. I można również uzyskać bezpłatne ponowne obroty lub aktywować rundę bonusową.

Bonusowa runda Alaskan Fishing jest aktywowana przy wypadnięciu na pierwszym i piątym bębnie postaci rybaka. W tej rundzie, każdy będzie miał od 2 do 15 prób (w zależności od liczby symboli bonusowych, które pojawili się na bębnach) o upragnioną nagrodę. W grze trzeba wybrać miejsce, w którym rybak będzie wędkować. W zależności od wielkości złowionych ryb i zostaną przyznane nagrody. Największa ryba przyniesie 2400 kredytów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen