menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Agent Jane Blonde

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Pięć bębnów i dziewięć linii do gry czeka na użytkowników w automacie do gier Agent Jane Blonde od Microgaming. Slot dla prawdziwych i dzielnych kobiet, który mozę być odtwarzany online za darmo i bez rejestracji. Maszyna feruje do skorzystania z wygodnych bonusowych możliwości. Slot posiada dzikie karty i symbole scatter, są dostępne darmowe spiny bębnów i szansa na znaczne zwiększenie wygranej w Risk Game.

Jak kierować Agentem Blonde

Aby grać za darmo i kierować kobiecą jednostką było łatwo, producenci zrobili ogromne niebieskie i czerwone przyciski na wspólnej konsoli. Wymiary te pozwalają na szybkie zapoznanie się z funkcjami specyficznymi wszystkich dźwigni i na bezpośrednie przejście do procesu obracania bębna. Przed tym jak startować, należy dostosować kilka dobrych regulatorów. Rozgrywka na slocie Agent Jane Blonde zaczyna się od wyboru wielkości zakładu. Aby to zrobić, trzeba ustalić wartość nominalną monety za pomocą przycisków "+" lub "-". Istnieje możliwość ustawienia wartości w zakresie od 0,01 do 1 kredytu. Przyciskiem Select Coin można ustawić na każdą linię od 1 do 5 monet. Rozmiar zakładów wahają się w grze Agent Jane Blonde w zakresie od 0,09 do 45 żetonów na spin. Przycisk Select Line pozwala wybrać liczbę linii (od 1 do 9), które będą brały udział w grze. Jeśli wszystkie parametry mechanicznego gangstera zostały skonfigurowane, to nadszedł czas zakręcić bębnem przy pomocy przełącznika Spin. A jeśli chcesz odpocząć, to trzeba pociągnąć dźwignię «Auto Play». Urządzenie może samodzielnie kręcić bęben 5 lub 10 razy.

Agent Jane Blonde graj za darmo

Symbole i ich cechy

Aby umnozyć swoje punkty, konieczne jest ułożenie na jednym z bębnów sojuszu identycznych obrazków. Na bębnach symulatora online mieszczą się proste i funkcjonalne obrazki. Za ich zgromadzenie (szminka, nawigator, guma do żucia, piękna agentka) otrzymuje się nagrody. Specjalne symbole wykonują dodatkowe funkcje:

Symbol Wild – to obraz głównej bohaterki przedstawianego automatu. On daje maksymalną nagrodę w postaci zakładu umnozonego na linii na 10000. I wszystkie kombinacje znaków z jego udziałem przyniosą dwukrotną nagrodę.

Symbol Scatter - przedstawiony tu w formie logo. On daje mnożenie wygranej i uruchamia bezpłatne spiny.

Duże zwiększenia zakładu na linii daje obrazek Jane Blonde. On da od 10 do 750 zakładów. Niektóre symbole dają nagrodę, nawet przy wypadnięciu tylko dwóch identycznych obrazków.

Automaty do gier Agent Jane Blonde prezentują free spiny

Każdemu graczu, któremu wypadli na ekranie trzy lub więcej symboli scatter, otrzyma nagrodę w postaci darmowych rund. Podczas akcji 15 darmowych spinów czynnym jest zakład wykonany przed włączeniem tego trybu. Jeżeli premia spadnie ponownie przy wypadnięciu kombinacji ze scatterami uruchomione zostaną dodatkowe obroty bębnów.

Podnieść swoje wygrane gracze mogą w rundzie na szansy. Tutaj konieczne jest odgadnięncię koloru lub rodzaju katy. Jeśli masz szczęście, to wypłata za ostatnie okrążenie bębna zostanie mnożona na dwa lub cztery. Aktywować Risk Game można dopiero po pomyślnym obrocie naciskając przycisk Gamble. Użytkownik ma możliwość maksymalnie do pięciu razy z rzędu na zwiększenie swojej wygranej. Udział w rundzie podwojenia jest dobrowolny.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen