menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Novomatic – African Simba, Król Lew

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

African Simba to automat do gry o tematyce afrykańskiej przygody od firmy Novomatic. Na automacie można zagrać za darmo i bez rejestracji. On ma 5 bębnów i 25 linii. Szczególną cechą slotu jest możliwość uzyskania 12 bonusowych spinów.

Zakręć bębny

Główny przycisk slotu - Start pozwala włączyć jednorazowy obrót bębnów. Wielkość stawki - od 0,02 do 4 – jest regulowana przez przycisk BetMultiplier, który zmienia liczbę aktywnych linii, lub BaseBet, który pozwoli postawić stawkę na linię. W grze można ustawić 1, 3, 7, 15, 25 linii. Przycisk Paytable pozwala obejrzeć tabelę wypłat. Zwycięska kombinacja musi zawierać od 3 do 5 takich samych symboli w jednej linii, które układają się niezależnie od kierunku. Największą nagrodę przynosi symbol żyrafa, która może przynieść maksymalnie 10000 kredytów. Lew lub król dżungli to dziki symbol, który w kombinacji może zastąpić dowolny inny symbol z wyjątkiem scattera. Symbol scatter to obrazek z wulkanem, który uruchamia grę bonusową. Cechą charakterystyczną tego automatu do gry jest to, że dziki symbol uruchamia grę na podwojenie lub grę ryzyko. W grze gracz musi odgadnąć kolor - czerwony lub czarny.

Automaty do gry darmowe spiny i gra z potrójnym mnożnikiem wygranych

Jeśli po spinie losowo pojawiło się trzy scattery, zostaje uruchomiona seria 12 bonusowych obrotów. Podczas bezpłatnych obrotów bębnów każda wygrana będzie potrojona.

Automat do gry African Simba

Automat do gry African Simba jest produktem firmy Novomatic. Oferuje on graczom tematykę afrykańskiej sawanny, gdzie głównym bohaterem jest król dżungli Simba. Oprócz głównego trybu gry, slot ma do zaoferowania korzystne ryzyko, jak również 12 darmowych obrotów po uzyskaniu trzech symboli scatter. Oferuje on 243 różnych kombinacji wygranej oraz maksymalną liczbę linii wygrywających - 25.

Jak grać w slot African Simba

Aby rozpocząć grę, trzeba kliknąć przycisk Start. Automat ma 5 bębnów, które zaczną się obracać. Jeśli skorzystasz z darmowej gry, to otrzymasz na swoje konto 500 kredytów.

Bonusowe linie w slocie Simba nie są stałe

Stawki można ustalić za pomocą dwóch opcji:

Bonusowe linie w slocie Simba nie są stałe, można wybrać ich liczbę. Takich możliwości wyboru ilości linii wypłat jest pięć: może być 1, 3, 7, 15 i 25.
Stawki cechuje rozbieżność, są wybierane w zakresie od 0,02 do 4. Największa stawka za obrót bębna w taki sposób nie przekracza setki kredytów na 25 linii. Projektanci zadbali o czas trwania gry, usuwając z urządzenia przycisk maksymalnej stawki.

Od liczby linii wypłat będzie zależeć szansa gracza na otrzymanie nagrody. Maksymalna liczba zwycięskich kombinacji na 25 liniach sięga 243! Tak duża liczba zwycięskich kombinacji daje duże szanse na zdobycie najwyższych nagród za grę slotową Simba.

Zyskiwać kombinacje gracz może w dwóch rodzajach gier: głównej i bonusowej, a oprócz nich można poprawić swoją aktualną wygraną w grze ryzyko.

Symbole i szanse

Na polu gry Simba pojawia się trzy rodzaje znaków, które, jak już było powiedziane, wspólnie dają około 243 różnych sposobów na otrzymanie nagrody.

Aby dowiedzieć się o ewentualnych nagrodach, trzeba wcisnąć przycisk Paytable. Gracz może zobaczyć wszystkie postacie i liczbę kredytów, które może dostać przy aktualnej stawce na linii. Aby uzyskać więcej informacji, trzeba kilkakrotnie wcisnąć przycisk Więcej informacji.

Dla uzyskania nagród na liniach bębnów automatu do gry Simba trzeba zebrać od 3 do 5 identycznych symboli, ułożonych w dowolnym kierunku.

Największe wygrane przynoszą symbole zwierząt (bizon, żyrafa, lemur i flaming). W razie ustalenia stawki o wysokości 40 na 24 linie najbardziej opłacalnym będzie symbolem żyrafa; w przypadku, jeżeli wypadnie 5 symboli z tym zwierzakiem, to gracz otrzyma 10.000 kredytów.

Sześć symbolami ze znakami kart (A, Q, K, J, 10, 9) mogą przynieść najwyższą wygraną o wysokości 500 kredytów (A, Q, K).

Jako dziki symbol występuje lew. Ta postać może pojawić się na jednym z trzech bębnów i wypełnić lukę w kombinacji, tzn. zastąpić brakujący symbol. Lew występuje jedynie na średnich bębnach (2, 3, 4).

Symbol scatter to obraz wulkanu, on otwiera grę bonusową, jeżeli wypadną trzy jednakowe symbole. Może pojawić się na bębnach 1, 3 i 5.

Ryzyko

Dziki symbol może pomóc przejść od głównej gry do gamble. To opcja gry, dająca możliwość stracić wygraną lub podwoić kwotę, zanim gracz nie zdecyduje się zatrzymać gry. Po uzyskaniu zwycięskiej kombinacji w normalnej grze gracz zostanie poproszony do przejścia do ryzyka (należy kliknąć przycisk Gamble) lub zabrać wygraną (kliknąć Collect).

Jeśli gracz wybierze drugą opcję, on wróci do normalnej gry, w przypadku ryzyka trzeba będzie zgadywać. Gra ryzyko jest bardzo prosta: należy wybrać czerwone lub czarne. W razie powodzenia nagroda zostanie podwojona, jeśli gracz się pomyli, to wygrana przepadnie. W każdej chwili można zatrzymać grę i kliknąć Collect. Maksymalna wygrana w tej wersji gry wynosi nie więcej niż 250 000 kredytów.

Obroty bonusowe

Symbol rozproszenia w postaci gór i wschodu słońca daje wspaniałą szansę na uzyskanie bardzo dobrej wygranej. Gra bonusowa rozpocznie się w przypadku uzyskania tych trzech symboli, niezależnie od tego, gdzie się pojawią. Scatter daje 12 darmowych obrotów.

Każdy obrót w grze bonusowej będzie miał mnożnik 3. Bardzo korzystnym warunkiem jest możliwość uzyskania jeszcze większej liczby gier bonusowych podczas darmowych spinów.

Na automatach do gry Simba istnieje możliwość zwiększenia swojej wygranej. Obroty bonusowe oraz ryzyko to świetna okazja, aby uzyskać tysiące kredytów przez fanów slotów.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen