menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry Microgaming – Adventure Palace

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Slot Adventure Palace (Pałac przygód) od Microgaming jest wyposażony w pięć bębnów i dziewięć linii do wypłat. W automacie do gier online dostępne są kilka ofert bonusowych pod wygłądęm darmowych spinów, znaków specjalnych i Risk Game. Jeśli grać online za darmo i bez rejestracji, to można zerwać jackpota, dzięki symboli zwierząt, a także przenieść się do pałacu z bajki, który jest pełny przygód.

Pałac przygód i zasady gry na nim

Maszyna do gier Adventure Palace ma zwykły moduł sterujący, który jest reprezentowany przez niewielką liczbę przycisków w kolorze czarnym.

Każdy z nich pozwala wykonywać pewne czynności. Wybór stopy zakładu dokonuje się przy pomocy regulatorów +/- w oknie Bet lub przy użyciu menu rozwijanego w tym samym bloku. W tym bloku użytkownik również może zmienić aktywność linii, wybrać nominał monety i liczbę monet dla zakładu na każdą linie. Można postawić od 0,09 do 45 żetonów na jeden spin.

Adventure Palace online

Dźwignia Spin uruchamia bębny, które obracają się jeden raz po naciśnięciu przycisku. Przełącznik Autoplay uruchomi cykl automatycznego obracania. Liczba obrotów w leniwej grze może wynosić 10, 25, 50, 100 razy. A jeśli klikniesz na napis «Untill Stop», to bębny będą się obracać dopóki wystarczy demo-kredytów. Risk Game w tym trybie jest niedostępna. Jeśli użytkowniku nie jest tak ważny tryb na podwajania, to może spokojnie wrzucić wielokrotne obroty.

W środkowej części panelu jest prostokątny przycisk z napisem WIN. Tutaj można zobaczyć liczbę prezentów za ostatnie okrążenie.

Klawisza Pays powoduje wyświetlenie tabeli z wypłatami i informacją o grze. Po udanym cyklu podświetla się dźwignia Gamble, która jest przeznaczona dla aktywacji Risk Game.

Symbole automatu do gier i kursy

Аutomat Adventure Palace posiada 13 głównych symboli, w tym proste obrazy i tę specjalne, co wykonują dodatkowe funkcje.

Pierwsze znaki obejmują:

Specjalne symboli slotu obejmują:

Symbol słonia. Ten obrazek – to dziki symbol. On nie tylko przyniesie maksymalną wygraną jako osobny symbol, ale i dwukrotną nagrodę za kombinacje, gdzie zastąpi ona inne obrazki. Nie może zastąpić tylko scattera.

Symbol Adventure Palace jest scatterem. Jest aktywny w każdej komórce automaty i powoduje mnożenie ostatecznego kursu, a także uruchamia bezpłatne koła bębna.

Sloty do gier o przygodach i ich bonusy

Gracze Adventure Palace mają na okazję stać się właścicielami 15 darmowych spinów. Ich uruchamia 3-5 scatterów. Te rundy odbywają się po zakładach zrobionych do ich aktywacji. Istnieją dodatkowe spiny przy powtórnym wypadnięciu wygranej kombinacji. W bonusowej super-rundzie za spiny nie bierze się punktów.

Powiększenie wygranej jest możliwe w Risk Game. Po udanym spinie należy aktywować rundę na kursy. Oferuje ona użytkownikowi aż dwa sposoby na zdobycie nagrody. Jeśli zgadniesz rodzaj karty – czarna czy czerwona - to wygrana podwaja się. A jeśli chcesz podjąć jeszcze większe ryzyko - można odgadnąć jeden z czterech kolorów kart, i pomnożyć wygraną czterokrotnie. W rundzie na kursy możesz i nie uczestniczyć. Wtedy zdobyte demo-żetony natychmiast przeniosą się do skarbca.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen