menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry BetSoft - A Night In Paris

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Wideo slot A Night In Paris od BetSoft ma pięć bębnów i 30 linii wypłat. Tęn oryginalny 3D automat online oferuje grę za darmo, bez rejestracji i możliwość uczestnictwa w ciekawych przygodach nocnego Paryża. Złodziej dotarł do Luwru i ukradł drogi obraz. Zobaczycie to w swiętnym wideo, otwierającym grę. Jeśli gracz ma szczęście, to znajdzie stratę i inne cenne symbole w komórkach swego automatu do gier i otrzyma gratis ekscytującą grę premiową z wieloma zabawnymi symbolami. A policjant ze swoim buldogiem będzie serdecznie cieszyć się sukcesem gracza.

Symbole w grze i ich funkcje

Spośród 11 znaków slota A Night In Paris jest kilka specjalnych. Naprzykład, niektóre rysunki mogą być łączone ze sobą w zestawy i dawać wygraną. Łączyć się ze sobą mogą symbole złodzieja, odznaki policyjnej i samego policjanta, ale tylko wtedy, gdy wypadli na pierwszych trzech bębnach, a na drugim dysku okazała się odznaka policyjna.

A Night In Paris za darmo

Scatterem w grze jest symbol odznaki policyjnej. Wypadnięcie trzech lub więcej takich obrazów da graczowi darmowe spiny. A symbol portretu w grze jest bonusowym i aktywuje premiową grę o nazwie "Muzeum".

Co do reszty obrazów, to one dają tylko wirtualne punkty. Naprzykład, policjant zaprezentuje od 25 do 500 zakładów gratis, jeśli wypadnie połączenie 2-5 takich znaków. Takie symbole jak złodziej, pies i zakochana parą oferują 400, 250 i 200 zakładów, także dają nagrodę gdy wypadną tylko dwa znaki. Symbole gołębia i wazy przyniosą 150 i 125 zakładów gratis, a wieża Eiffla, statua i bułeczka - 100, 75 i 50 zakładów.

Bonusy od automatu do gier A Night In Paris

Trzy lub więcej znaków z obrazem znaczka policyjnego uruchomia bezpłatne obroty bębnów. Podczas bezpłatnych obrotów działa dotychczasowy zakład, który został postawiony przed aktywowaniem danych rotacji. Gracz może wygrać ponowny start.

W grze bonusowej "Muzeum" użytkownik musi pomóc policji odnaleźć obraz, jaki chce ukraść złodziej. Jeśli wybór zakończy się sukcesem, to on otrzyma przyzwoitą nagrodę od wdzięcznego policjanta.

Zarządzanie rozgrywka

Aby kontrolować rozgrywkę na urządzeniu A Night In Paris, trzeba radzić sobie z jego przyciskami. Główne przyciski znajdują się na przytulnej paryskiej ulicy. Przed rozpoczęciem rozgrywki trzeba wybrać nominał jednej monety, do tego służy przycisk Choose Coin, która wisi na lewym krzaku. Można wybrać od 0,02 do 0,50 punktów za jedną monetę. Za pomocą przycisku Select Lines, która odpoczywa na ławce, można aktywować linię nagród (od 1 do 30 w grze). A korzystając z przycisku Bet Per Line na średnim zielonym krzewie wskazuje się liczbę monet, które zostaną postawione na każdą aktywna linie w grze. Gracz mozę postawić od 1 do 5 monet. Przy pomocy klawiszy Max Bet bęben zakręci się z maksymalnie możliwym zakładzie w 150 monet. Przycisk ten znajduje się w przytulnym domku buldoga. Jeśli lubisz grać na maksimum - uderzaj w budkę, bez obawy że ugryzie cie pies. A przycisk spin na prawej ławce zapuszcza scrolling bębnów. Nad głównym polem z symbolami znajdują się jeszcze trzy przyciski. Przycisk autoplay - zawiera menu ustawienia dla automatycznej rundy. Przycisk Sound on/of  reguluje muzykę na maszynie. View pays, choć i nie bardzo duży, ale odgrywa ważną rolę. On otwiera tablice z wskazówkami, zasadami i zleceniami.

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen