menu
20PLN No Deposit

Automaty do gry NextGen Gaming – 1 Can 2 Can

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

1 Can 2 Can – automat do gry online od producenta NextGen Gaming. Można zagrać za darmo i bez rejestracji dzięki obecności na koncie demo darmowych kredytów. Gra ryzyko, szczególne gry bonusowe, 5 bębnów, 25 linii wypłacających – dostęp do tego otrzymają gracze, którzy chcą pograć na automacie do gry.

Zasady gry i kombinacje

Podstawowym przyciskiem automatu do gry jest Spin, który jest odpowiedzialny za jednorazowy obrót bębnów. Kliknięcie Autogry także uruchamia bębny, ale w trybie automatycznym. Przycisk «Informacja» pozwoli zapoznać się z możliwymi kombinacjami na wygraną. Przyciski w postaci czerwonych i niebieskich strzałek regulują zakres stawek - od 0,01 do 2 kredytów, i liczbę linii od 1 do 25. W celu odebrania nagrody na polu gry musi pojawić się kombinacja od 2 do 5 symboli w linii. W automacie do gry 1 Can 2 Can jest 10 zwykłych i dwa znaki specjalne. W przypadku znaków zwykłych (lemur, jaszczurka, pióra, kwiaty, a także symbole kart do gry), gracz otrzyma pewną nagrodę. Obraz «Dziki» (Wild) - to dziki symbol gry. Obraz dżungli to - scatter. Jeśli spin przyniósł zwycięstwo, to w grze ryzyko można podwoić wygraną, trzeba zgadnąć jedynie kolor karty.

Owocowe bonusy z dzikimi symbolami

Gracz może zarobić 10 spinów bonusowych, jeśli na polu slota pojawi się trzy scattery. Podczas bonusowych obrotów bębnów na polu pojawi się dodatkowe 3 dzikie symbole, co zwiększy szanse na uzyskanie kombinacji na wygraną. W tryb darmowych spinów można uzyskać kolejną serię darmowych obrotów.

Maszyna do gier 1 Can 2 Can

1 can 2 Can gry automaty

1 Can 2 Can to automat do gry od firmy NextGenGaming, który ma barwny wygląd i kilka opcji gry. Oprócz głównego trybu jest jeszcze ryzyko i dwie interesujące gry bonusowe.

W grze kręci się 5 bębnów, na których zwycięskie kombinacje mogą wypaść na jednej z 25 linii wypłat.

Aby zapoznać się z różnego rodzaju informacją o slocie 1 Can 2 Can, należy użyć przycisku Informacja.

Uruchomić główną grę na slocie można przy pomocy żółtego przycisku Spin. Za każdym razem trzeba nacisnąć ten przycisk, aby ponownie rozpocząć grę. Po wciśnięciu zielonego przycisku z dwoma strzałkami Gra automatyczna spiny będą automatyczne.

Stawki na 1 Can 2 Can

Na samym początku gry maksymalna liczba kredytów wynosi 1000, informację o nich są wyświetlane w prawej górnej tablicy informacyjnej (Balance).

Liczba linii jest wystawiana w lewym dolnym rogu, może być w zakresie od 1 do 25. Następnie można określić stawkę za jedną linię wypłat (0,01 do 2 punktów). Całkowita stawka za spin wyświetlana jest w lewym górnym rogu (TotalBet).

Możliwe kombinacje są pokazane w instrukcji do gry. Aby otrzymać wygraną, na polu trzeba uzyskać od 2 do 5 identycznych symboli w tej samej linii. W tym samym czasie gracz otrzyma kwotę, wskazaną w tabeli wypłat, która później będzie pomnożona na stawkę linii wygrywającej.

W grze 1 Can 2 Can są 2 specjalne i 10 znaków zwykłych.

Symbolami dla uzyskania kombinacji są lemur, jaszczurka, pióra, kwiaty, a także cyfry i litery (9, 10, J, Q, K, A).

Dziki symbol może zastąpić każdy inny w brakujących kombinacjach, z wyjątkiem scattera. Scatter to symbol z napisem Dziki (Wild).

Natomiast najlepsze bonusy przynosi symbol scatter w formie zdjęć z dżunglą i ptakami latającymi. On nie tylko może przynieść graczowi darmowe spiny, ale również zwiększyć nagrodę kilkakrotnie.

Funkcje bonusowe w grze

Poniżej są przedstawione kilka rodzajów gier bonusowych.

Gra ryzyko

Może być aktywowana przy uzyskaniu jakiejkolwiek zwycięskiej kombinacji za pomocą przycisku Gamble. Aby podwoić ilość wygranych kredytów, trzeba zgadnąć kolor karty. Aby pomnożyć wygraną x4, trzeba zgadnąć także oznaczenie koloru w kartach (np. karo czy kier). Gra ryzyko daje szansę na duże nagrody do 5 razy. W przypadku niepowodzenia (złego wyboru karty), gracz traci swoją wygraną.

Bonusowy scatter

Ptaki tukany mogą dodać 1 lub więcej scatterów na bębny 2, 3 i 4. Wypłata scattera dokonuje się dopiero po pojawieniu się bonusowego scattera. Wtedy wygrana z kombinacji kilku scatterów jest mnożona przez łączną kwotę stawki na spin.

Owocowa gra bonusowa

Gracz otrzyma 10 darmowych obrotów po tym, jak na bębnach pojawi się 3 lub więcej symboli scatter. Podczas tego trybu gry, tukany dodadzą na pole gry do 3 dzikich symboli, które znacznie zwiększą szanse gracza na wygraną.

Dodatkowe darmowe obroty mogą się pojawić w przypadku ponownego uzyskania trzech lub więcej scatterów w owocowej grze bonusowej.

Teoretyczne szanse na uzyskanie z powrotem opłaty, wniesionej przez gracza, to 95,245%. Oznacza to, że wygrywać w tym slocie można dość często.

Slot 1 Can 2 Can zafascynuje wszystkich niesamowitą grą z ciekawym wyglądem oraz muzyką, która stwarza odpowiedni nastrój!

Betsoft
GreenTube
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
NextGen