menu
20PLN No Deposit

NextGen – producent gier do kasyn online

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Jednostka zależna od Nyx Gaming Group (http://www.nyxgaminggroup.com/) regularnie dostarcza nowości na rynek kasyna. Wśród partnerów NextGen Gaming jest wiele znanych firm gamblingowych, które działają zarówno w trybie online, jak i offline. To właśnie one zapewniły firmie dobrą reputację i napływ graczy.

NextGen została założona w 1999 roku i promowała niezależną platformę dostarczania treści. Ona potrafiła dostosować się i odnieść sukces w środowisku, które wymagało innowacyjnych rozwiązań. Teraz firma pracuje głównie nad długoterminowymi projektami strategicznymi, które zapewniają stabilność biznesu jej partnerów. Konkurencja w tej branży jest bardzo wysoka, ale NextGen już zajął swoje miejsce na rynku.

W tej firmie zatrudniono około 50 pracowników, w tym inżynierów, menedżerów, analityków, projektantów i designerów. Oni tworzą i patentują własne algorytmy gier dla slotów.

O NYX

Jednostka dominująca jednoczy studio NextGen Gaming (dołączyło w 2011 roku), poddział technologiczny NYX Interactive i dostawcę rozwiązań społecznych NYX Social Gaming. W ten sposób ona oferuje klientom pełną gamę produktów tematycznych: kasyna, loterie i gry.

NYX – dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, która współpracuje z platformami mobilnymi i przeglądarkami, opartymi na platformach, a także z naziemnymi kasynami. Jej biura znajdują się w USA, Szwecji, na Malcie, Serbii, we Włoszech, Gibraltarze i Australii. Wśród 170 klientów NYX jest wiele firm, które są znane każdemu nieobojętnemu gamblerowi: William Hill, Coral, Betsson, PokerStars, Bet365, Mr Green.

Kolekcja jej gier jest imponująca: ponad 600 odmian rozrywek hazardowych. Większość z nich są sprojektowane właśnie przez NextGen Gaming. Przychody firmy za trzeci kwartał 2015 roku wyniosły 11,3 mln dolarów kanadyjskich (około 8 mln USD), a za pierwsze dziewięć miesięcy – 16,6 mln (prawie 12 mln USD). Raport roczny nie został jeszcze opublikowany.

O grach firmy

Najpopularniejsze automaty NextGen to to Doctor Love, Medusa, Dolphin Reef, 300 Shields. Oferują one

funkcjonał o bogatej treści, rundy bonusowe, darmowe spiny, atrakcyjne korzyści i niektóre dodatki, wykonane indywidualnie dla poszczególnych gier, aby one wyróżniały się wśród obecnych na rynku.

Wśród nich jest Super Bet, to dodatkowy stawka, praktycznie nie posiadająca ograniczeń co do wielkości. Ona pozwala na to, aby gracz mógł uzyskać wielką wygraną. Funkcja  Select a Play pozwala wybierać darmowe spiny. DynaReel wykorzystuje się, aby podzielić bębny i otrzymać premie i nagrody, a Slide a Wild – aby określić miejsce symbolu na ekranie slotu. Żadna inna firma nie posiada oraz nie wykorzystuje podobnych funkcji. Odsetki od wygranej w slotach sięgają  96-98%, przy czym większość slotów mogą wydać jackpot. W ten sposób, za pomocą jednej stawki można uzyskać do $250 tys.

Prawie wszystkie produkty są dostępne na urządzeniach przenosnych. Zasadniczo są one opublikowane w App Store. W designie jest wykorzystana technologia 3D, a także bardzo ciekawa ścieżka dźwiękowa. Niektóre aplikacje są uruchomione na platformie dla gry na portalu społecznościowym Facebook, którą używa NextGen od 2012 roku. To właśnie dzięki nim firma otrzymała prestiżową nagrodę EGR’s RNG Casino Supplier (najlepszy dostawca gier dla kasyn internetowych) w 2013 roku.

O najnowszych osiągnięciach

Wśród nowych slotów NextGen jest Cash Stampede, wykonana w stylu afrykańskim. Kombinacje na wygraną tworzą te same zwierzęta i symbole kart. Element Wild aktywuje darmowy spin. Do niego jest podobny slot Jukepot, wykonany w postaci szafy grającej wspólnie z firmą Saber Interactive.

Zasadniczo produkty firmy są pożądane w segmencie b2b. NextGen integruje automaty do gier na platformę klienta, obsługuje jej oprogramowanie i analizuje pracę zakładu. Dzięki temu rentowność kasyna znacznie wzrasta.

Ogólnie rzecz biorąc, eksperci gier hazardowych oceniają wydajność firmy bardzo wysoko, przewidując, że NextGen jeszcze długo będzie trzymać się na wysoce konkurencyjnym rynku. Gracze również dobre odzywają się o niej, uznając automaty do gry od NYX za opłacalne. Firma regularnie informuje o jackpotach, które otrzymują gamblerzy, motywując innych odwiedzających grać więcej. Gdy niektóre z internetowych kasyn usunęły automat 300 Shields ze swoich platform, gracze wysunąli podejrzenie, że on okazał się być nieopłacalnym dla zakładów hazardowych.

NextGen nadal regularnie anonsuje nowe produkty, wymyślając nowe funkcje, które nie były wcześniej realizowane przez żadnego z uczestników rynku. Firma kupuje franczyzy dlawykorzystania  znanych marek i promuje swoje sloty wśród lojalnej publiczności.

O specyfice slotów

Popularność slotów firmy jest związana przede wszystkim ze specjalnym  zestawem funkcji, w tym gry bonusowe, darmowe spiny i specjalne możliwości, wymyślone i zrealizowane przez NextGen.

Wersję slotów dla przeglądarek internetowych , według opinii użytkowników, ładują się nieco wolniej, niż u konkurentów. Gra rozpoczyna się od ekranu startowego, który oferuje możliwość wypróbowania konkretnego slota i opisuje jego możliwości. Interfejs wygląda dość prosto i nie jest pełen zaawansowanych ustawień. Większość slotów znacznie różni się jedynie designem. Jednak popularność wśród graczy one zasłużyły dzięki oryginalności zwycięskich kombinacji.