menu
20PLN No Deposit

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Szwedzka firma Net Entertainment (https://www.netent.com/en/) to jeden z czołowych światowych dostawców oprogramowania do gier dla kasyn internetowych. Jej pracownicy stworzyli elastyczną platformę o wysokiej jakości, która różni się od innych produktów dostępnych na rynku.

Za swoją działalność firma otrzymała sporo nagród w 2013, 2014 oraz w 2015 roku. Między innymi, ERG Awards, IGA Awards, WIG Awards, Global Gaming Awards. Trzy lata z rzędu wyznawano ją za najlepszego NetEnt innowacyjnego operatora automatów do gier wideo, w tym na platformach przenośnych.

Z historii firmy NetEnt

NetEnt pojawiła się na rynku w 1996 roku i zdobyła czołową pozycję na ówczesnym rynku kasyn. Projektanci pracowali sześć lat nad stworzeniem nowego roboczego modułu dla pierwszego online kasyna, uruchomionego w 2002 roku. Następnie firma zaczęła sprzedawać go innym operatorom i jej zyski gwałtownie wzrosły. Już w 2004 roku miała wielu klientów zagranicznych.

Później NetEnt otrzymała licencję na prowadzenie działalności na Malcie. W 2009 roku zanotowała swoje akcje na giełdzie w Sztokholmie (można je znaleźć jako NET-B). Przez cały ten czas, ich wartość powoli rosła, i obecnie powiększyła się 22-krotnie, chociaż w ciągu ostatnich dwóch miesiący nastąpił niewielki spadek.

Pierwsza gra dla platform przenośnych pojawiła się w 2011 roku we Włoszech, na nowym regulowanym rynku w Europie. Firma dalej rozszerza zakres działalności i na innych rynkach: Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii. Zawiera ona coraz więcej kontraktów z największymi operatorami kasyna. Pod koniec 2004 roku kapitalizacja rynku dotarła do poziomu w1 mlrd euro.

O produktach i usługach

Projektanci NetEnt są dumni z jakości swoich gier – jakościowej grafiki, dźwięku oraz matematyki. Według ich zapewnień, wypłaty na nich sięgają 95-98%. Najpopularniejsze produkty to Dracula, South Park, Obcy, The Invisible Man, Gonzo Quest oraz Starburst. Każda z nich była reprezentowana na wszystkich możliwych platformach dla urządzeń przenośnych, przeglądarek i slotów offline.

Warto osobno wspomnieć o NetEnt Live Casino – elastycznym rozwiązaniu do uruchomienia kasyna internetowego. Obsługuje wiele walut, języków i dużą ilość użytkowników. Ponadto firma realizuje technologie Pooled Jackpots – nagromadzonych wygranych. Jest stosowany w slotach Mega Fortune, Hall of Gods, Arabian Nights. Jeden z nich nawet jest wymieniony w Księdze Rekordów Guinnessa z powodu największej wygranej jackpot € 17,86 mln.

Ponadto NetEnt oferuje potężne narzędzia do zarządzania i marketingu online kasyn. Pomagają także obserwować aktywność graczy i wydajność slotów,

akumulować dane statystyczne, dostosować programy bonusowe i przeprowadzać turnieje.

Firma świadczy usługi w następnym zakresie:

• promocja kasyn snternetowych;

• szkolenie dotyczące funkcjonalności narzędzi NetEnt;

• pomoc techniczna;

• biznes konsultacje w dziedzinie gier hazardowych i rynków regulowanych;

• hosting;

• wsparcie dla użytkowników.

Do swoich produktów NetEnt wdraża standardy odpowiedzialnej gry: udostępnia funkcję blokowania konta na prośbę użytkownika, ustała limity gier, pozwala kontrolować czas spędzony przy slocie.

O sukcesach firmy

Obecnie we wszystkich biurach NetEnt (w Szwecji, USA, Gibraltarze, Ukrainie i na Malcie) pracuje około 700 pracowników. Stale trwają poszukiwania nowych fachowców. Ostatnie sprawozdanie firmy, obejmujące okres od stycznia do września 2015 roku, zawiera takie wyniki finansowe:

• Przychody za okres zaznaczony wzrosły o 32% do 809,3 milionów koron (prawie 86 mln €);

• Zysk operacyjny wynosi 279,8 milionów koron (prawie 30 mln €), co oznacza wzrost o 54,3%

• Marża operacyjna wyniosła 34,6%;

• Zysk po opodatkowaniu osiągnął 258,3 milionów koron (27,4 mln €), co wynosi wzrost o 55,5%.

W tym okresie było podpisano 29 umów licencyjnych i uruchomiono 21 nowych kasyn online. Ogólnie rzecz biorąc, zyski firmy co każdy kwartał stale rosną.