menu
20PLN No Deposit

Bonus 1000 PLN w kasynie

Regulamin

Naszym nowym klientom oferujemy 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN.

Igrosoft” S.o.o. (http://www.igrosoft.ru/eng/) obecnie to jeden z liderów na rosyjskim rynku dostawców oprogramowania dla automatów. Dzięki aktywnej reklamie w Internecie nazwa firmy już długi czas jest powszechnie znana wśród gamblerów. Tworząc gry dla slotów, projektanci stosują klasyczne metody: pięć bębnów i dziewięć linii, bonusy oraz ryzykowne rundy.

W przeciwieństwie do wielu firm, Igrosoft nie robi kopii słynnych starych gier, wyposażając je w generatory liczb losowych. Programiści używają zaktualizowanych algorytmów matematycznych, które ich zdaniem, cechują się niezawodnością i powodują wzrost popularności slotów wśród graczy. Nie ma podstaw uważać inaczej – zainteresowanie ich usługami programistycznymi nie wyczerpuje się ani w Rosji ani za granicą.

Obecnie firma specjalizuje się w wersjach przeglądarek sieciowych i slotów. Jednakże nadal sprzedaje płytki do offline automatów, które mogą być instalowane w kasynie, a także świadczy usługi dotyczące naprawy i przeprogramowania, pomimo faktu, że wykorzystanie takiego rodzaju sprzętu w Rosji jest możliwe tylko w granicach specjalistycznych stref hazardowych.

O grach firmy

Na oficjalnej stronie internetowej Igrosoft znajduje się lista 20 gier dla slotów, zaprojektowanych w okresie prawie 15-letniej działalności firmy. Design wszystkich wykonany w tradycyjnym dla firmy stylu: jaskrawe kolory, grafika w stylu „cartoon”, efekty dźwiękowe i zabawne kreacje. Między innymi to:

Większość z nich opiera się na podobnym modelu, zasadniczą różnicę widać tylko w designie. W rundzie standardowej należy wybrać ilość linii i postawić zakład. Wygrać można wtedy, gdy w jednej linii okażą się trzy (lub więcej) jednakowe przedmioty. W rundzie ryzykownej można kilkakrotnie zwiększyć swoją wygraną,

dlatego trzeba wylosować kartę, która jest większa niż karta dilera. Runda bonusowa zmienia się w każdej grze (można szarpać liny, wybierać pomiędzy szufladami i tym podobne). Pomyślne przejście otwiera dostęp do rundy superbonusowej oraz dużej wygranej.

Ostatnie dwie nazwy to są Multisloty, które pozwalają graczom samodzielnie wybrać własną grę. Multi Fish zawiera kilka uproszczonych wersji pokera, a w Game Coctail reprezentowane są prawie wszystkie z powyżej wymienionych gier.

Dla kasyna online firma Igrosoft uruchomiła swój własny serwer obliczeniowy oraz bibliotekę obsługującą. Na terenie Rosji hazardowe gry online są zakazane, więc wersje przeglądarek przedstawione tu jedynie do celów informacyjnych.

O najnowszych osiągnięciach

W toku 2015 roku i na początku 2016 roku Igrosoft głównie produkowała uaktualnienia oprogramowania sprzętowego swoich płytek, w wyniku czego zostały naprawiono błędy, dodane nowe liczniki oraz dokonano kilka innych zmian.

Firma kontynuuję sprzedaż płytek do slotów oraz praw do korzystania z jej oprogramowania. Płytka 1 IGP kosztuje 3 tysiące, a jej uaktualnienie IGP2-EX – 17,5 tysięcy. W tym Igrosoft zapewnia roczną gwarancję, nadaje wszystkie certyfikaty i dokumenty księgowe.

O właścicielu i rejestracji

Według danych Jednolitego Rejestru Państwowego Osób Prawnych, S.o.o. „Igrosoft” została zarejestrowana 5 sierpnia 2003 r. w Moskwie na imię Stolyarowa Timura, syna Georgija. Jednak brak wszelkich informacji w mediach na temat tej osoby uniemożliwia wiarygodne zadeklarowanie obecnie obejmowanego przez tę osobę stanowiska w Igrosoft.

Zaznaczono tam także to, że główna działalność firmy polega na rozwoju oprogramowania i świadczeniu usług doradczych. Ponadto zajmuje się handlem hurtowym, według statutu może tworzyć bazy danych i zasobów informacyjnych, a także prowadzić badania w dziedzinie nauk technicznych.

Także w 2009 roku do Rejestru została wpisana S.o.o. Igrosoft EXPORT na to samo imię. Według Statutu, firma może prowadzić handel hurtowy i detaliczny, zajmować się pośrednictwiem finansowym, doradztwem oraz przetwarzaniem danych.

O sprawach sądowych

Z roku 2011 roku o marce Igrosoft wspomniano w 542 prowadzeniach w tym cywilnych, administracyjnych, karnych oraz arbitrażowych. Głównie dotyczą one nielegalnych kasyn, wykorzystujących sprzęt w sposób nielegalny, łamiąc przy

tym prawa autorskie firmy. Kara dla właścicieli takich zakładów hazardowych może być bardzo surowa.

Geografia rozpatrzenie takich prowadzeń sądowych jest bardzo obszerna. Większość przesłuchań odbyła się w obwodach Czelabińskim, Kirowskim, Niżniegorodskim i Tambowskim, a także w Republice Tatarstan.

O reklamie i nadużyciach

Dzisiaj firma Igrosoft prawie nie potrzebuje marketingu. Nieskończona liczba kasyn internetowych wspominają ją w swoich artykułach jako lidera na rynku automatów do gier, wabiąc graczy podobnymi online-slotami. Wielu z nich korzysta z algorytmów, które nie pozwalają graczom wygrać lub wygrana następuje dużo rzadziej niż powinna.

Tymczasem na rynku prawdziwych automatów do gier handlują podrobionymi płytkami, podrabiają produkty Igrosoft i innych znanych firm. Klientów zazwyczaj kusi niska cena. W taki sposób do branży powoli wdrążają nieoficjalni dostawcy, których wabią korzyści rynku slotów.

O specyfice slotów

Lokalnemu producentowi trudno jest konkurować z zagranicznymi gigantami branży pod względem jakości grafiki, dlatego jego automaty głównie rozpowszechiają w krajach WNP. Design w pewnym zakresie przestarzały, ale bohaterowie są dość zabawni.

Natomiast gameplay automatów Igrosoft jest wprost unikatowy: mechanika gry ryzyko nie powtarza się w żadnej firmie, a gra bonusowa tylko trochę przypomina podobne u innych producentów. Firma popracowała nad algorytmami matematycznymi i dodała możliwość dostosowania ich do indywidualnych zapotrzebowań. W każdej grze można wybrać od 1 do 9 linii i ustalić zakład od 1 do 25.

Igrosoft uruchamia zaktualizowane wersje popularnych slotów, aktualizując grafikę i dodając bonusy. Tak, uruchomiono gry Crasy Monkey 2, Fruit Cocktail 2, Pirate 2 oraz inne. Prawdopodobnie nadal będą kontynuować pracę nad ich poprawą i nowe produkty z pewnością spodobają się graczom.