menu
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
GreenTube
Betsoft
NextGen

Automaty do gry Novomatic – Golden Ark

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze

Problem z grą? Spróbuj zrobić to: Gra nie działa

W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Nieprawidłowe informacje o grze

Inny

addbookmark

Zagraj w tą ulubioną grę na prawdziwą kasę!!!

stargame_

100%- bonus powitalny do pierwszego depozytu - do 100€

Golden Ark – fabularny automat do gry od Novomatic, który pozwoli przeżyć niesamowite przygody i odnaleźć skarby. Pograć w grę można za darmo. Wśród symboli automatu są Dziewczyna-Jones, faraon i karty. Gracz musi układać kombinacje i wykorzystywać dodatkowe symbole.

Kombinacje i rozgrywka

Stawki są umieszczane na linię (od 1 do 10) za pomocą przycisku "Bet/Line". Wskaźniki stawek - 0.04 - 10. Aby ustawić liczbę linii, należy użyć «Lines». Podpowiedzi można zobaczyć, klikając przycisk „Paytable” i "More Info". Gra rozpocznie się po kliknięciu Start. Także można uruchomić automatyczne obracanie bębnów - „Autoplay”.

Aby wygrać w darmowej grze, trzeba zebrać 2-5 obrazów, ułożonych po kolei. Najbardziej udaną kombinacją jest uzyskanie 5 symboli dziewczyny Indiany Jonesa - 50000, a także symbol faraona - 20 000. Jednak nawet inne kombinacje mogą być podwojone w specjalnej grze ryzyko, gdzie trzeba odgadnąć kolor kart (czerwony/czarny). Uruchamia ją przycisk Gamble, a zabrać nagrodę można za pomocą Collect. W każdym przypadku grać za darmo i bez rejestracji w Golden Ark się opłaca. Tym bardziej, że są tu też pomocne symbole.

Skarby Golden Ark – cuda automatu do gry

Tajemnicza Książka (dziki symbol) – pomoże zebrać więcej kombinacji, ponieważ ona płaci na różnych komórkach i odgrywa rolę scattera. Gdy pojawi się symbol "starego mechanizmu" – gracz uzyska 10 darmowych spinów, dla których nie trzeba tracić kredytów. Ponadto jest to symbol, który się rozszerza na wszystkie komórki jednego bębna, co zwiększa szanse na wygraną.

Automat do gier Golden Ark

Golden Ark to automat do gier firmy Novomatic, która obiecuje wszystkim miłośnikom hazardu przeżycie niesamowitych emocji podczas poszukiwania skarbów.

Golden_Ark deluxe automaty do gray

Automat ma dwie opcje do zaoferowania: płatna i darmowa gra. Główna gra w Golden Ark jest uzupełniona o ryzyko, obiecujące rundy bonusowe, jak również korzystne pojawianie się rozszerzającego się symbolu. Wszystkie te możliwości zapewniają wysokie prawdopodobieństwo uzyskania dużej liczby kredytów.

Rozgrywka na slocie Golden Ark

Początkowy kapitał gracza może wynosić do 500 kredytów, które na początku gry trzeba skutecznie obstawić w formie stawek.

Stawki są wystawiane na pewnej ilości linii wypłat, które mogą być określone na panelu Lines. Ilość linii może być od 1 do 10.

Bet/Line - wystawienie stawki na linię wypłat. Wskaźnik ten jest w zakresie 0,04 - 10 kredytów

Bet (Stawka) - całkowita stawka na jeden obrót bębna. Maksymalna może wynosić 100 kredytów.

W grę można zagrać zarówno w trybie ręcznym, jak i automatycznym. W pierwszym przypadku obrót 5 bębnów odbywa się poprzez stałe naciskanie przycisku Start, a w drugim Autogra. Jednak należy wziąć pod uwagę, że przy włączeniu trybu automatycznego ryzyko i inne bonusy będą niedostępne.

Gdy gracz określił kwotę stawek i rozpoczął grę, on może liczyć na różne nagrody.

Zwycięskie kombinacje, schematy linii wypłat i inne opcje Golden Ark można obejrzeć po kliknięciu na Tabelę wypłat, a następnie Więcej informacji. Wszystkie nagrody są wyświetlane zgodnie z aktualną stawką gamblera.

Szczególne cechy symboli

W automacie Golden Ark różne symbole mogą pojawić się na bębnach. Wśród nich jest 9 zwykłych znaków, które tworzą kombinację na liniach wypłat w zakresie od 2 do 5. Należą do nich: Dziewczyna-poszukiwacz złota, faraon, skarby i znaki kart do gry (10, J, Q, K, A).

Największą liczbę kredytów gracz przyniesie dziewczyna w stylu Indiany Jonesa (50 000) i Faraon (20000) przy uzyskaniu 5 jednakowych symboli.

Dziki symbol w grze to tajemnicza książka. Jeśli ona pojawi się na linii, to może zastąpić dowolny inny obraz, którego brakuje w celu wytworzenia kombinacji. Jednak największym zaskoczeniem dla znawców slotów jest fakt, że w Golden Ark jest to symbol scatter.

Kolejnym szczególnym symbolem jest tajemniczy mechanizm. To rozszerzający się symbol, który jest wybierany losowo na początku bonusowych obrotów. Podczas darmowych spinów w głównej grze, ten symbol może się rozszerzyć na wszystkie trzy sektory jednego z bębnów. Rozszerzenie rozpoczyna się, dopiero gdy uzyska się dostateczną ilość znaków dla uzyskania wygranej.

Jeśli w głównym trybie gry pojawiło się jedna z kombinacji symboli, to gracz będzie w stanie uzyskać nawet więcej. Tę szansę proponuje gra ryzyko.

Ryzyko na slocie Golden Ark

Każdy hazardzista chce szybko zwiększyć swoją wygraną. Dlatego po uzyskaniu nagród, trzeba nacisnąć przycisk Gamble.

Następnie rozpoczyna się prawdziwy gambling, gdzie trzeba odgadnąć kolor karty (przycisk Czerwony i Czarny). Jeśli gracz wybierze odpowiedni kolor, to wygrana zostanie podwojona, a jeśli nie, to gracz straci wszystko, co zdobył w poprzednim spinie. Jednak w przypadku powodzenia, gracz może zastanowić się nad

możliwością uzyskania kredytów w grze ryzyko. Taką możliwość w każdej chwili daje przycisk Collect. Jednak jeśli nacisnąć ten przycisk po uzyskaniu kombinacji wygrywającej, ryzyko się nie uruchomi.

Obroty bonusowe i scatter

Symbol rozproszenia w slocie to znak Księgi. Jeśli na polu gry wypadnie trzy z tych znaków – zostaną aktywowane obroty bonusowe (darmowe spiny). Te obroty nie wymagają żadnych kredytów, a więc jest to bardzo opłacalne. Maszyna do gry Golden Ark oferuje 10 bonusowych obrotów.

Bonusowy tryb gry na tym slocie przyciąga uwagę również pojawieniem się rozszerzającego się symbolu. Może on objąć wszystkie bloki tego samego bębna, co zwiększa szansę na zebranie dobrej kombinacji i uzyskanie dużej nagrody.

Slot Golden Ark oferuje kilka dodatkowych możliwości. Umiejętne obstawienie stawek i strategiczna gra ryzyko wraz z obrotami bonusowymi dadzą doświadczonym graczom wiekszą szansę na zdobycie nagrody.