menu
20PLN No Deposit

Trafiony jackpot w kasynie Spin Palace na Mega Moolah

Firma Microgaming poinformowała o tym, że na automacie do gry Mega Moolah 8 kwietnia został trafiony jackpot progresywny w wysokości 6,9 mln EUR.

Gość online kasyna Spin Palace 8 kwietnia wygrał jackpot progresywny, grając na automacie Mega Moolah. Kwota wygranej wynosiła 6,9 mln euro. Szczęściarz otrzymał pełną wygraną kwotę. W tej chwili Microgaming zapłaciła już 574 mln euro w formie wygranych.

W kasynie Spin Palace zdążyli podzielić się opinią na temat powodzenia jednego z klientów.

Mega Moolah

"Jest to szczególne uczucie, gdy gracz nabywa status nowego milionera. W imieniu dyrekcji firmy Spin Palace, gratulujemy swojemu graczowi, który otrzymał ponad 7 milionów dolarów "- podkreślili w kasynie.

Należy pamiętać, że w 2015 roku ten sam automat do gry Mega Moolah przyniósł 20 milionów dolarów szczęśliwemu Brytyjczykowi. Nagroda ta jest wymieniona w Księdze Rekordów Guinnessa jako największy jackpot, który wydał automat do gier on-line.

"Dopiero świętowaliśmy triumf w Wielkiej Brytanii. I teraz została trafiona główna wygrana na automacie do gry Mega Moolah. Nasza firma gratuluje zwycięzcy wygrania tak wielkiej nagrody"- powiedział szef kasyna online firmy Microgaming, John Heywood.

Trzeba zauważyć, że Microgaming jest na rynku od 1994 roku. Firma jest nazywana pierwszym deweloperem platformy dla kasyn online. W tej chwili Microgaming zajmuje się aktywnym dostarczaniem oprogramowania na internetowy rynek gier.