menu
20PLN No Deposit

William Hill przedstawia online slot Giant Gems

Firma gier Betdigital ogłosiła uruchomienie swojego wielokanałowego slotu wideo Giant Gems na platformie bookmakera William Hill.

William Hill przedstawia online slot Giant Gems

Automat do gry Giant Games, zaprojektowany przez firmę Betdigital, zostanie uruchomiony w kasynie William Hill. Mimo to, że automat jest powszechnie znany, nie wyróżnia się on zbyt wielką oryginalnością. Posiada pięć bębnów i dziewięć linii bonusowych. Oprócz zwykłych symboli oferowane są także symbole Scatter i Dziki.

Oferty kasyn od Betdigital będą się nadal rozwijać, gdyż obie firmy podpisały czterolwtnią umowę o współpracy. Dostarczenie Giant Gems zostało ujęte w wykazie usług deweloperów.

Andrew Sackey, przewodniczący kontentu William Hill stwierdził, że przyczyną włączenie Giant Gems do platformy online stała się popularność produktu w punktach naziemnych operatora. Firma otrzyma także wersję mobilną slotu.

Heath Samples, dyrektor Betdigital, uważa ten automat za jeden z głównych produktów swojej  firmy i zwrócił uwagę na zainteresowanie nim ze strony różnych graczy.

Betdigital jest firmą, zajmującą się projektowaniem oprogramowania postępowego i kontentu do gier na platformach. Została założona w 2011 roku w Abingdon (Wielka Brytania). Obecnie deweloper wkracza na liczne rynki zagraniczne.