menu
20PLN No Deposit

Microgaming prezentuje 3 nowe maszyny do gier

Developer oprogramowania do kasyn online Microgaming ogłosił wprowadzenie na rynek trzech nowych automatów do gier - Karaoke Party, Monkey Keno i Frozen Diamonds, w sierpniu tego roku. Informuje iGamingBusiness.

Microgaming przedstawia trzy nowe automaty do gier online

Firma Microgaming, developer gier hazardowych, ogłosiła wprowadzenie na rynek trzech nowych automatów w sierpniu. Nowymi slotami od producenta będą Karaoke Party, Monkey Keno i Frozen Diamonds.

Automat Karaoke Party ma pięć bębnów i dziewięć linii do wypłat. W slocie są dostępne opcje nagrodowe, które coraz zwiększają prawdopodobieństwo wygranej. Drugim nowym automatem będzie Monkey Keno. On zapewnia zwrot do 10.000 zakładów. Slot Frozen Diamonds będzie wyposażony pięcioma bębnami i 20 liniami wypłat ze specjalnymi bonusami.

Neill Whyte, dyrektor z dystrybucji produktów Microgaming, stwierdza:

Jesteśmy już gotowi na uruchomienie trzech nowych automatów w sierpniu. A w ciągu najbliższych kilku miesięcy, miłośników hazardu od Microgaming czeka kilka nowości. Wśród nich będą Jungle Jim - El Dorado i Dragonz.

Wcześniej, firma Microgaming podpisała umowę z Edgar Rice Burroughs Inc. o nabyciu wyłącznych praw do nazwy Tarzan. Firma zamierza stworzyć debiutancki automat oparty na powieści Edgara Rice Burroughsa, opublikowanej w 1912 roku.