menu
20PLN No Deposit

Polska zajmie piąte miejsce na Eurowizji 2016 - bukmacherzy

Bukmacherzy już zadecydowali o tym, kto jest stawiany w roli faworytów Eurowizji. Pierwsze miejsce zajmuje Szwecja. Dzieje się tak pomimo faktu, że ten kraj nie nazwał jeszcze imienia swojego przedstawiciela na Eurowizji, a także nie została jeszcze upubliczniona piosenka.

Bukmacherzy_Eurowizji_2016

Drugą pozycję zajmuje rosyjski piosenkarz Sergey Lazarev. Co do Polski, to wcześniej posiadała ona trzecie miejsce, bo bukmacherzy byli przekonani, iż pretendentka Margaret ma duże szanse z piosenką «Cool Me Down». I niespodzianka dla Krajowej Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji było zwycięstwo innego kandydata - Michała Szpaka z piosenką «Color Your Life». W rezultacie kraj ten zaczął znacząco spadać w rankingu bukmacherów. Teraz kompozycja zajmuje piąte miejsce, a trójkę liderów zamyka piosenkarka Dami Im z piosenką «Sound of Silence» z Australii.

Ranking bukmacherów zamykają wykonawcy z San Marino, Gruzji i Czarnogóry. Należy zauważyć, że w przeszłym roku prognozy bukmacherzy były dość dokładne. Wtedy firma William Hill umieściła na pierwsze miejsce właśnie Szwecję (ona wtedy wygrała), a na drugie - Włochy (kraj był w pierwszej trójce).