menu
20PLN No Deposit

Automat do gry Michael Jackson pojawi się w Internecie

Wkrótce, czyli 24 maja, w Internecie pojawi się automat do gry Michael Jackson. Nowość będzie dostępna nie tylko na komputerze, a także w trybie mobilnym. Ta maszyna jest stworzona na motywach koncertów, które miał Król Popu Michael Jackson. W związku z tym podczas obrotów bębnów można będzie słuchać jego piosenek.

automat do gry Michael Jackson

Gra zainteresuje zwolenników Jacksona, ale dla tych, których nie za bardzo interesuje twórczość gwiazdy, automat nie będzie niespodzianką. Składa się on ze standardowych 5 bębnów i 25 linii. Przyciągnąć uwagę mogą chyba bonusy automatu.

Symbole slotu - to, oczywiście, obrazki na temat koncertów Króla Popu. Oprócz okularów pojawiają się rękawiczki, kryształowe skarpetki i zdjęcia Jacksona.

Gdy slot jest uruchamiany, to na samym początku można usłyszeć piosenkę «Dirty Diana». Pięć różnych bonusów włączają odpowiednie piosenki Michaela Jacksona. Gra posiada dzikie symbole Moonwalk i Mystery, istnieją darmowe gry Smooth Criminal i Beat It, są obroty bonusowe Platinum.

Jeśli użytkownik aktywuje obroty Platinum, to może otrzymać wypłatę, mnożnik lub jedną z dwóch darmowych gier, które są stworzone na podstawie motywów hitów.