menu
20PLN No Deposit

Automat do gry Frankenstein BetSoft Gaming

Twórcy Betsoft Gaming niedawno uruchomili slot Frankenslot`s Monster (Frankenstein), który uzupełni serię Slots3.

BetSoft Gaming uruchomiła nowy automat do gry Frankenslot`s Monster

Automat do gry Frankenslot`s Monster został uruchomiony przez firmę Betsoft Gaming i stanowi część serii Slots3. W stosunku do cech zasadniczych wszystko jak zwykle – slot posiada pięć bębnów i dwadzieścia linii. W tym są dodatkowe darmowe obroty i rundy bonusowe.

Scatter może uruchomić osiem Free Spinów z wielokrotnym dodatkowym startem. Wizerunek scattera może się pojawić na trzech bębnach. Poza funkcją wymiany – „dziki” symbol Frankensteina opłaca zyskowne kombinacji.

W sprawie bonusów też wszystko wygląda zupełnie prozaicznie – gra bonusowa startuje po pojawieniu się specjalnego obrazu. Natomiast mnożnik w trybie bonusowym pocieszył, wygrane mogą być pomnażane x25, co wcale nie jest źle. Jednak dla uzyskania takiego gratisu trzeba w trybie bonusowym uruchomić specjalną dźwignię.

Szef do spraw sprzedaży Betsoft Mark McKeown rozreklamował własny produkt, który wcale nie wyróżnia  się nowością, oprócz interesującej grafiki.

Warto też przypomnieć, że dwa miesiące temu, BetSoft Gaming uruchomiła kolejną maszynę serii Slots3 pod tytułem 4 Seasons.