menu
20PLN No Deposit

A Bet A uruchamia aplikację fantasy piłki do Euro 2016

Mistrzostwo Euro 2016 nie pozostawia obojętną firmę A Bet A, która specjalnie z okazji wydarzenia przygotowała aplikację fantasy piłki MegaFan Manager.

Mistrzostwo Euro 2016 nie pozostawia obojętną firmę A Bet A, która specjalnie z okazji wydarzenia przygotowała aplikację fantasy piłki MegaFan Manager.

Zarząd firmy A Bet A MegaFan Manager ogłosił, że marka wprowadza na rynek ekskluzywny produkt fantasy piłki pod tytułem MegaFan Manager, który został zaprojektowany specjalnie z okazji Euro 2016. Ta aplikacja będzie dostępna dla użytkowników w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

A Bet A

Usługa zostanie uruchomiona w sieci detalicznych punktów przyjmowania zakładów (około 1000 sklepów). Kibice i zwykli fani będą mogli wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, aby stworzyć zespół z 11 graczy z wymyślonym budżetem 100 milionów euro. Gracze będą mogli wybrać jeden z zespołów, które będą występować na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Właściciele firmy A Bet A uważają, że nowa fantasy gra, która została stworzona za pomocą Opta Sports Data będzie bardzo popularna wśród prawdziwych fanów piłki nożnej.

Jason Hardman, menedżer operacyjny firmy A Bet A, ogłosił:

„Codzienny fantasy sport cieszy się wielkim powodzenie w internecie na całym świecie. Więc zdecydowaliśmy się najpierw stworzyć i uruchomić podobny produkt w zakładach bukmacherskich Wielkiej Brytanii. Nasz cel - reanimować detaliczne punkty bukmacherskie, gdyż wierzymy, że aplikacja MegaFan Manager zainteresuje wszystkich miłośników sportu. Jeśli produkt będzie miał sukces, to mamy ambitne plany co do wprowadzenia podobnego produktu dla operatorów internetowych w Wielkiej Brytanii”.

Warto zauważyć, że firma A Bet A jest głównym dostawcą systemów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii, Irlandii i na całym świecie. Ona została założona w 1990 roku.